Wyniki wyszukiwania

  1. Pan Owca

    Black na tropie obludników

    Nie pochlebiaj sobie xD Wątpię by mi się chciało wstać z fotela i podejść do komputera by Ci odpisać, a co dopiero fejki zakładać
  2. Pan Owca

    Black na tropie obludników

    ale przestań uciekać od zakładu jak dziecko i mówić jeszcze, że ja to robię :) Nie kompromituj się xD obsrałeś się bo jest Bellum + Rebbels a nie Bellum XD Dobra dziecinada Przypominam, że zakład jest aktualny mimo twoich wysrywów wyobraźni, więc mam nadzieję, że po przegranej znikasz.
  3. Pan Owca

    Black na tropie obludników

    Pierwsza sprawa, drugi ss nie jest z umowy więc kogo on wgl obchodzi. Możesz sobie pisać i uważać co chcesz. Każdy wie, że się boisz abstynencji od FO. Dla mnie zakład dalej jest aktualny, nie ja z niego rezygnuje i próbuje modyfikować. Jeśli powód byłby inny niż zwyczajny strach i brak...
  4. Pan Owca

    Black na tropie obludników

    Proszę bardzo, napisz jak BlackSnow obsrał zbroję i wycofał się z zakładu kiedy szanse na jego wygranie trochę spadły. Dziecinada!
  5. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    Widzę że niezmiennie Szumix błyszczy skillem od 40światów :)
  6. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie ja się wykręcam, więc...
  7. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    No cóż wszyscy mówili że Black nie dotrzyma umowy i zaraz zacznie coś wymyślać. To jeszcze go broniłem, że taki nie jest. No nic tym razem prawda stała za demokracją.
  8. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    Chciałem by wielki Markopolo został chociaż Wielki na fo ;(
  9. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    Aż taki atencyjny jesteś ze Ci mam peany robić... Nie podoba mi się wgl ten temat. Bellum gra dalej i walczy o zwycięstwo, a co ty tam sobie uważasz i kto cię tam oszukał nie moja sprawa. Nadinterpretacje... Za to 250pln na cel charytatywny mi się podoba, szkoda że użyty do migania się od umowy
  10. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    Ja nie widzę problemu, nic się nie zmieniło prócz nazwy. Czyli co jak Markopolo by dostał np bana to umowa nie ważna, bo nie skończymy pod tym samym dowodzeniem? Szukanie dziury w całym. Z całym szacunkiem Black ale ja wciąż liczę że utrzymasz umowy bez cyrków i wymówek jak ta wyżej. Przecież...
  11. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    Tak jak myślałem już się wykrecasz xD Spokojnie jeszcze nie przegrałeś
  12. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    nie musisz do niego się odzywać z szacunkiem po prostu zrobiłeś to w sposób który na mnie zawsze działa jak płachta na byka, bo co ma status materialny do tego jakim kto jest człowiekiem... To chyba ty jako ta bardziej ogarnięta strona sporu powinieneś wiedzieć że nie powinno się zniżać do...
  13. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    hmm fakt, czarodziej ty też dobrze odjebany jestes tfu
  14. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    nie wiem, życzenia śmierci po mnie spływają jak po maśle, stąd może nie zwróciłem uwagi sam w tym tygodniu życzyłem jej kurierowi co wrzucił paczkę prosto w paszczę mego psa zamiast do skrzynki xD a takie podjazdy w kierunku stanu materialnego mnie strasznie denerwują, tylko pizdy największe tak...
  15. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    Afrykański ci wjeżdżał w taki sposób? no chyba nie (chyba że gdzieś mi uciekło) a taki pajac black będzie się wyśmiewał z standardu życia innych pfff a jeszcze 400 stron temu sam pisał jak to prowadzi firmę dzięki ,,Wujowi,, i jego kontaktom z hurtowniami. Zapytany co tam robi odpowiedział, że...
  16. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    Do czego pijesz?
  17. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    No z tego co widzę to tylko on kogoś ocenia po jakimś zdjęciu. Wgl jaki pocisk ,, gość ma zatechla kanapę,, ... Banan jebany się znalazł
  18. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    Ale musisz być pizdą, że ludziom ad personam wjeżdżasz tfu
  19. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    Ktoś musi dbać o uczciwość i szczerość od kiedy wielki BS się sprzedał
  20. Pan Owca

    Dzień Dobry Misiaki

    Tak Ci Pietrek powiedział? xD
Do góry