Wyniki wyszukiwania

  1. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Siema, Dziękuję, jest poprawa - masa prochów przede mną ( jakkolwiek to nie brzmi ) ale wszystko zmierza w dobrym kierunku ! :)
  2. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dzięki wielkie za wspominkę, kiedyś się wróci to będziemy cisnąć na FO dalej ! Serdecznie pozdrawiam wszystkich i proszę trzymać poziom na FO
  3. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Dzień doberek, Kto z kim przeciw komu tu gra? Kto wygrywa?
  4. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Jak tam, kto wygrywa? Ktoś szczególnie wyróżnia się na froncie ? Jakieś ciekawe dymy na FO się dzieją ?
  5. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Kto szpagat zajebał?
  6. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Żyje, nie będę się użalać nad sobą ale działam cały czas ! Czytam sobie czasem to FO, nie zmieniło się tu praktycznie nic poza tym ze @DuniekRestless jakoś kiedyś lepsze posty pisał.
  7. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    No to jak już wywołaliście, to w skrócie niech ktoś opisze co tu się dzieje co bym nie musiał nadrabiać tylu stron
  8. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ale ja nic nie musiał bym pisać. Jeśli mnie pamięć nie myli nie tak dawno czytałem, że śmiechom nie było końca w sytuacji gdzie Lich chciał oddać kawałek frontu kosztem reorganizacji. Karuzela po cichu jebał Imperium xD Każdy zdrowo myślący człowiek sam sobie wyciągnie wnioski kto finalnie kim...
  9. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Wbiłem poczytać, zobaczyć co się dzieje - no kurwa grubo. Sam nie wiem od czego zacząć ... zatem od początku. 1. Tak jak pisałem na początku świata, podtrzymuje to w dalszym ciągu. To, że SKI przegrało ten świat ( wnioskuję po mapie, że projekt upada ) to jest coś niewytłumaczalnego. Sam się z...
  10. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Chwila przerwy, czas się odnieść. Kiedy się wyzywamy na FO to się wyzywamy, jednakże w życiu każdego z Nas pojawiają się takie dni, które z dnia na dzień zmieniają dalsze plany życiowe zmieniając wszystko o 180 stopni. W dużym skrócie, front w grze/FO zmuszony jestem zamienić na front o...
  11. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Napisz na pw jak wiesz kto to xD
  12. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    @Kirea podobno jakiś 22 latek rozpierdolił czarne BMW E39, mało tego - był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień. Mam nadzieję, że to nie Twoje?
  13. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ament
  14. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Niby 24.05 coś wchodzi
  15. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Grilla mam, nie dam rady. Ciężko jest nie spalić karczku i opisywać feje od dcs. W zasadzie chuj w te feje ale karczku szkoda
  16. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Jestem, co tam potrzebujesz ?
  17. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Dalej zgrywasz niedostępnego… nie dąsaj się tak
  18. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Myśle ze czas najwyższy ujawnić publicznie porozumienie osiągnięte między Naszymi plemionami.
  19. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Nie kojarzę
  20. Trfała Ondulacja

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    DCS’y ptaszki ćwierkają, że konto dwie bańki zmienia barwy. Proszę o potwierdzenie bądź zaprzeczenie
Do góry