Wyniki wyszukiwania

  1. Pogorzel2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Bl-ack sno-w grał na coopie na 186 na koncie @WIELKI SUŁTANAT i to ban za wykroczenia z tego okresu :) przypadek, nie sądzę
  2. Pogorzel2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nic nie zmienia, za 2 miesiące nie będzie Cię już na tym świecie, szybko skończysz grę podobnie jak na s190 :)
  3. Pogorzel2

    Wątek dyplomacji - Black otwiera oczy na prawdę!

    Zamknij mordę i przepros rodzinę za to na jakiego głupca wyrosłeś. Spamować 24/7 to być może zrozumiałe, jesteś w trybie jakiejś manii, być może na lekach. Jednak również w święta? Nie pozdrawiam.
  4. Pogorzel2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Sojusz
  5. Pogorzel2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Bl-ack sno-w widziałem ostatnio twoje posty na wykopie na tagu przegryw, jeśli nie chcesz być zdemaskowany to daj sobie spokój :)
  6. Pogorzel2

    Świat 200 nadchodzi!

    @KRZYSZTOF III OSTRY
  7. Pogorzel2

    Świat 200 nadchodzi!

    Cześć wszystkim, moim zdaniem świat 200 powinien mieć ustawienia jak poniżej. Myślę, że takie ustawienia byłyby rozsądne i duża część graczy zgodzi się ze mną :) Warunek zwycięstwa: dominacja nad światem w postaci posiadania 70% wiosek (nie licząc barbarzyńskich) Prędkość: 2 Prędkość...
  8. Pogorzel2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    XD wstawianie ubitego ofa było śmieszne w 2015 roku, używasz internet explorer? Mem o internet explorer też był wówczas śmieszny, przepraszam. Powodzenia dla TRD w naszej wojnie <boks>
  9. Pogorzel2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Spokojnie, Rohan to porządne plemię, nie musisz o nas się martwić. Grasz tu w ogóle, że masz coś do powiedzenia? Pisząc takie rzeczy bez powodu obrażasz wszystkich członków plemienia. Jeśli rodzice pozwolą wpaść Ci na następny zlot to chętnie Ci opowiem jak się u nas gra <rotfl>
  10. Pogorzel2

    Najlepszy gracz ś190.

    Król jest jeden, @KRZYSZTOF III OSTRY
  11. Pogorzel2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie interesuje mnie jakaś łapanka WYGI, pamiętam Cię po prostu ze świata 150 jako osobę działającą w swoich osobistych celach na kilka frontów. Udzielanie informacji wrogom nie jest Ci obce. Tutaj też już zaczynasz popis z próbą wyłudzania defa etc :) jakieś głupie zmiany nazwy plemienia, niby...
  12. Pogorzel2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie wiem, ale Ty na pewno jesteś znanym kretem i krętaczem :) miłego dnia życzę wszystkim
  13. Pogorzel2

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    58
  14. Pogorzel2

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    21
  15. Pogorzel2

    Światy 159 i 160 - dyskusja przedstartowa

    Liczyłem na świat bez ms, bo dawno takich nie było. Nieciekawe te ustawienia.
  16. Pogorzel2

    Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

    Ustawienia nowych światów są jak najbardziej akceptowalne i zrozumiałe, moglibyście jednak częściej wydawać światy bez milisekund. W dobie tak rozwiniętych niewykrywalnych wspomagaczy uczciwi gracze mają pod górkę - przewaga w wysyłaniu ataków i farmieniu. Świat bez farmy/z ograniczoną i bez...
  17. Pogorzel2

    Farmienie

    Farm do 10pol, ale wysyłaj co 15 minut a efekt będzie lepszy.
Do góry