Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    27 DNI DO POŁOWY MAJA - TO WTEDY @Bl-ack sno-w znika na dobre z FO. Będę przypominał codziennie. Pozdrawiam , miłego dzionka :)!
  2. Tak was widzę - Mapka

    Niestety forum zepsuło strasznie jakość ;/
  3. Tak was widzę - Mapka

    Tak was widzę moi drodzy. Na szybkości z nudy zrobione, mapa zapożyczona od wczorajszej @Fabcio . Pierwsze skojarzenia nazwy plemienia czy ich liderów ;] Speed musiało dostać 2 ;D
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    28 DNI DO POŁOWY MAJA - TO WTEDY @Bl-ack sno-w znika na dobre z FO. Będę przypominał codziennie. Pozdrawiam , miłego dzionka :)!
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czy to był sukces? No nie wieeemm
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Po co o tej godzinie się spuszczać i generalnie rozmawiać o statystykach :D? Na wszystkie wioski idą odbitki. Poczekajmy do bonusu nocnego ;p
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    29 DNI DO POŁOWY MAJA - TO WTEDY @Bl-ack sno-w znika na dobre z FO. Będę przypominał codziennie. Pozdrawiam , miłego dzionka :)!
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przeciez to jakiś totalny wysryw xd Kwestia 2 tygodni i APK samo jako 1 czlon bedzie mialo tyle wiosek co witam dwa czlony. Tonący brzytwy się chwyta.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A co ma być? I tak po s200 planowalem koniec tej gierki dziecko mi się urodzi itd
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Za 30 dni znikasz na dobre, wyszalej się
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Sojusznik pomaga sojusznikowi na zastach. WOW nowe nie znałem. Tosz to niedopuszczalne
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    3/4 polskiej TOPKI korzysta z brazylian style ah te młode talenty
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    30 DNI DO POŁOWY MAJA - TO WTEDY @Bl-ack sno-w znika na dobre z FO. Będę przypominał codziennie. Pozdrawiam , miłego dzionka :)!
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    31 DNI DO POŁOWY MAJA - TO WTEDY @Bl-ack sno-w znika na dobre z FO. Będę przypominał codziennie. Pozdrawiam , miłego dzionka :)!
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Podpisuję
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pasuje :)
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przeciez jestes pewny ze bedzie wojna to czego sie obawiasz?? Nic nie stracisz a jezeli ja nie dotrzymam umowy ośmieszę się a Tobie E-penis urośnie. Same plusy.
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tej osobie pieniądze dawno zwróciłem, no ale czego Się po tobie spodziewać. Nawet na jakąś tam fundacje od Ciebie wpłaciłem 200 zł kundlu. Czyli wstawiasz jak zawsze jakieś górnolotne propozycje po czym szybko zmieniasz zdanie i obsrywasz zbroje. Hurr durr podpisze umowę, ale wiecie tylko jak...
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co jednak się wycofujesz? Czyli wstawiasz jak zawsze jakieś górnolotne propozycje po czym szybko zmieniasz zdanie i obsrywasz zbroje. Mitoman :)
Do góry