Wyniki wyszukiwania

  1. Sir Braga

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Udało się sparować???
  2. Sir Braga

    Świat 200 nadchodzi!

    Za popieranie farmy powinna być tradycyjna ojcowska lepa, change my mind
  3. Sir Braga

    Mapki i Staty By Stukniety

    Ciekawe statystyki. Z jednej strony pokazują prognozy na ogromną dominacje koalicji niebieskich*, z drugiej zaś zaraz zamknięcie składów i oficjalne 'rozdanie blach', co może rodzić przeróżne konflikty i bunty w koalicji anty-Witam, gdzie Ci drudzy mogą upatrywać swojej szansy. W przeciwnym...
  4. Sir Braga

    Dzień Dobry Misiaki

    Ładna rzeźnia, akcja na FINE samego AK, czy BELLUM/Rebels też wlatywało?
  5. Sir Braga

    Analiza świata 186 by Qorny ©

    Jeśli chodzi o liczbę posiadanych graczy, to polecam zajrzeć w statystyki Stukniętego --> KLIK A to jeszcze cyfry sprzed sławetnej rekrutacji Bellum. Czy Witam dużo zaproszeń rozdaje? Nie wiem, choć się domyślam
  6. Sir Braga

    Dzień Dobry Misiaki

    Fajne, ale nie wklejaj więcej
  7. Sir Braga

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie no czasem Katalon przychodzi
  8. Sir Braga

    Dzień Dobry Misiaki

    Bez kościołów bronią, to nic dziwnego że takie ratio
  9. Sir Braga

    Dzień Dobry Misiaki

    Ohujtar, odstaw już te kabarety, bo tak Ci się humor wyostrzył, że jak czymś zarzucisz to ze śmiechu nie mogę wytrzymać <lol><lol><lol><lol><lol><lol><lol><lol><lol>
  10. Sir Braga

    Analiza świata 186 by Qorny ©

    A opowiem Wam co się działo na koniec, jak łączyliśmy już człon do wygranej, miał się nazywać O.S.P (ONI-Shadow-PNP), i prawa w członie miałem Ja, Beczka i Trfała Ondulacja, po czym Trfała zabrał ostatniego dnia prawa mi i Beczce i zmienił nazwę na P.S.O (PNP-Shadow-ONI). Beczka się wtedy ostro...
  11. Sir Braga

    Analiza świata 186 by Qorny ©

    Fajnie się znów powyzywać z Najemnikiem, czuję się jak nastolatek
  12. Sir Braga

    Analiza świata 186 by Qorny ©

    Piekło to padło pod naporem NY i Espady, ratowali się fuzją z PN. Jak nie znasz świata to na chuj się wypowiadasz mieszańcu
  13. Sir Braga

    Analiza świata 186 by Qorny ©

    Twojej starej się udało urodzić dziecko z bezmózgowiem Po 2,5/3 letnim świecie mówić że się komuś udało XD Przegraliście to podkul ogon, a nie zaczynasz 7 lat później ujadać że komuś się udało, bo wiatr był nie ten i tory były złe.
  14. Sir Braga

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie ma auta bardziej męskiego, od audi TT różowego
  15. Sir Braga

    Dzień Dobry Misiaki

    Powrót Kermitto
  16. Sir Braga

    Dzień Dobry Misiaki

    No dobra, namówiłeś. Próbujemy
  17. Sir Braga

    Dzień Dobry Misiaki

    XDDDDDDD zajebiste Nowa metoda na wyciągnięcie komend i notatek - a mianowicie na 'kolegę z rady' Muszę przyznać że wymyślna, fajna, lubię takie napracowanka
  18. Sir Braga

    Dzień Dobry Misiaki

    Można śmiało zaryzykować stwierdzenie że Grochol to pogromca plemion, także uważajcie przyjaciele, nie wiadomo na kogo padnie następnego
  19. Sir Braga

    Dzień Dobry Misiaki

    Oho stary pijany z rodu smoka się wypowiedział. Wgl to najlepiej jakby wprowadzono zakaz przejmowania w bonusie, wbijania diód i zakaz tworzenia plemienia i robimy deathmatch na s200 każdy na każdego ale by było to ciekawe olaboga *zaciera rączki* Ale nie tylko o zakazach, najlepiej jakby był...
  20. Sir Braga

    Dzień Dobry Misiaki

    Ty, jak smakuje swój własny penis? Bo zastanawiam się nad gimnastyką, co mam robić przyjemność Ohtarowi, jak mogę sobie
Do góry