Wyniki wyszukiwania

  1. Pabaa

    Dzień Dobry Misiaki

    AK wjechało kosą w 90-tki, na puste wioski od ich strony. 90tki miały front z nami, AVON oraz Witamy. Nam, AK wypowiedzieli soja po tym jak dostali dostęp do obrzeży bo woleli randomów z GNG. a wcześniej jeżeli mowa o kosie to jakieś WAR wjechało nam bez wypowiedzenia. to tyle
  2. Pabaa

    Analiza świata 186 by Qorny ©

    Nie przypominam sobie takiego plemienia. Było jeszcze ZW i Swp. Ale dawno to było więc mogę nie pamiętać.
  3. Pabaa

    Analiza świata 186 by Qorny ©

    Mucia w zasadzie cały czas grała z NY, po początkowym etapie bitki. nie HW tylko Harnasie Nocni Łowcy (HNŁ) w sojku z nami i NY. mieliśmy wojne z Piekłem, a później Onymi oraz Piekłem i finalnie PNP. granie z NY na tamtym świecie doprowadziło sojuszników do sytuacji bez wyjścia i stałej obrony...
  4. Pabaa

    Bonus dziennego logowania na światach bez premium

    Dodanie bonusu losowego znowu spowoduje zamieszanie, bo jedna osoba dostanie lepszy, a druga gorszy. Wprowadzenie tego będzie wstępem do dodania kolejnych tego typu "nowości" czyli tzw. schodki w działaniach operatora. Najpierw jedna rzecz, potem druga niby dla dobra graczy i urozmaicenia...
  5. Pabaa

    Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    - limit 80 osób w plemieniu - zakaz opuszczania (*wyjątek - tylko założyciel/administrator może wyprosić gracza co automatycznie wiąże się z tym, że nie może tej osoby zaprosić ponownie) - automatyczne wycofanie wsparcia po wyproszeniu
  6. Pabaa

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Było dobrze, był wybór. Kto lubił stary, grał na starym, innym się podobał nowy to grali na nowym. teraz daliście "mieszankę" i skasowaliście graczom wybór. to tak jakby zmieszać kawę i herbatę, kazać wypić i mówić, że połączone jest dużo lepsze wykluczając odrębność.
Do góry