Wyniki wyszukiwania

  1. bialy988

    Udostępnione fora

    Odzewu brak :confused:
  2. bialy988

    Udostępnione fora

    Nie koniecznie, robiłem to przed chwilą i mimo, że taka Obrona przyjmowana jest wcześniej to przyjęta na koniec Karczma potrafi wskoczyć na pierwsze miejsce ;/
  3. bialy988

    Udostępnione fora

    Możemy wyciszać fora - jest to super sprawa, żeby nie martwić się takimi karczmami. Jednak brak możliwości układania działów udostępnionych przez inne plemiona jest strasznie denerwujący. Układają się one w sposób losowy, a jednak ułożone w pewnej hierarchii nie dość, że wyglądałyby lepiej to...
  4. bialy988

    Ustawienia świata Arkadia 6

    CZAS też gra ważną rolę. Arkadia jest dobrym światem dla kogoś kto ma ograniczony czas na grę w ciągu dnia - to chyba stało się już dawno, że arkadia nie jest tylko dla nowych. Chcecie uczyć gry na arkadiach, ale nie słuchacie że zniechęcajcie tam każdego do gry upychaniem takiego syfu i...
  5. bialy988

    Ustawienia świata Arkadia 6

    Nad czym tu dyskutować? Na arkadii są limity punktowe. Dodawanie do tego kościoła jest tylko i wyłącznie chęcią odepchnięcia ludzi. Ci wytrwali czekają na zmianę i dostali nadzieję w postaci Arkadii 4. Na początku nie byłem przekonany do wież, ale są one przydatne i robią grę ciekawszą co mijało...
  6. bialy988

    Propozycje dotyczące rozwoju gry - temat zbiorczy

    Popieram pomysł dotyczący Arkadii 6. Skończyliśmy niedawno 4 i ostatni miesiąc to była dosłownie wymiana graczami, podkradanie ich od wroga, dziwne krzywe akcje dyplomatyczne. Koniec końców nie da się wyjść na czysto, bez niczego za uszami, jak ma się tak ograniczony czas. Zbijasz w 3 miesiące...
  7. bialy988

    Arkadia 5 parametry

    Czy wiadomo już wstępnie jakie będą parametry świata? Najlepiej jakby wróciła wiara, bo wieża jest totalnym niewypałem moim zdaniem. Wiadomo w ogóle kiedyk mniej wiecej A5 wystartuje?
  8. bialy988

    Możliwość wymiany manuskryptami z innymi graczami (podobnie jak flagi)

    Najgorsze jest to, że się dostaje, np. kilkadziesiąt z ataku i tylko parę z obrony. Bez dużej ilości PP i szczęścia nie jest się w stanie tego zrównoważyć. Ukłon dla graczy z zasobnym portfelem lub tych co mają czas farmic PP na światach z giełda dlatego jestem ZA.
Do góry