Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    @husqa*strongmaman Będziesz umiał przeprosić za wyzwiska? Gdy moja wersja się pokryje i nie będzie mnie w ogóle na 194 czy jak można się spodziewać nie będziesz potrafił tego zrobić?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Bo chcą tam grać pewne osoby, które lubię ;) może dlatego, a zależy mi aby mieli takie ustawienia jakie właśnie preferują. Ty tego nie zrozumiesz.
  3. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Kto powiedział, że gram? Więc okaże sie kto ma racje i ja również nienawidze ludzi z brakiem kultury jak Ty, jadąc od najgorszych, a potem wchodząc tam na coopa, @Bl-ack sno-w na 182 Cie wyjaśnił.
  4. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Chce po prostu zobaczyć czy przyjmę wyzwanie aby potwierdzić swoje słowa w postaci tego, że ludzie byli zadowoleni ze zbieractwa na 186, bo na jego odpowiedź z supportu czeka się czasem i miesiąc lub w ogóle nie dostaje się odpowiedzi. Dlatego chcę zobaczyć skąd tą opinie czerpał czy rzucił od...
  5. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Czy ja chcę aby był identyczny? Inne ustawienia też można zmienić, z tego co wiem kościół był na 182 i ustawienia dosłownie te same. Zmianą np. mogły by być technologie, kiedy były ostatnio? Bo na 182, 186 czy 190 są ciągle te same, nie zagłębiałem się dalej, ale wydaje mi się, ze 178 również...
  6. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Skoro jest Pan tak pewny tego, proponuję zrobić ankietę na 24 godziny, kto jest za zbieractwem na 194 świecie, a kto jest przeciw. Czysto informacyjnie, wtedy albo będzie na Pana, albo na moje czy to ustawienie dla światów z farmieniem cieszy graczy, a może jednak będą narzekać. Przyjmuje Pan...
  7. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Z tego co wiem to wielu właśnie nie chce startować przez zbierak. Czy rozumiesz pojęcie bez farmy? Właśnie po to ludzie czekają na taki świat, by nie był mieszany z farmą, a zbieractwo jest w tych kategoriach, zyskujesz surowce za wysłanie wojska. Idea swiata bez farmienia to szybszy świat bez...
  8. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    No właśnie, więc może dałby Lateralis lub komuś innemu szansę na poprowadzenie świata? Ktoś kto by zainteresował się pomysłami graczy i wspólnie z nimi to ustalił przyciągając innych do tego. Im więcej ludzi zadowolonych tym ciekawszy świat, bo więcej ekip chce wbić. Tylko trzeba poświęcić czas...
  9. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    To pokazuje, że Niemiec może zmienić ustawienia, jeśli podali, ale dali je pod dyskusję tak jak tutaj. Po to jest ta dyskusja aby się wypowiedzieć jeśli nie pasuje, aby dopasować pod graczy, bo to oni w to grają. Czemu ustawienia na obecnie wychodzących niemieckich serwerach mogą zostać...
  10. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    @kmic Chciałbym abyś odpowiedział mi na to pytanie. Czemu zdecydowałeś się na zbieractwo? Ja tylko napisze jako osoba, która grywa światy bez farmy. Po to mamy możliwość gry na światach z giełdą/farmą(ograniczoną/nieograniczoną)/bez farmy, aby na tym bez farmy grać bez tego, tylko skupić się...
  11. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Można powiedzieć, że i kopia 182 + zbierak. Tylko, że ludzi odpycha zbierak i kościół. Zwróć uwagę, że na 186 jest produkcja bazowa 2X i prędkość 2.0 więc biorąc pod uwagę prędkość 4.0, a 1.6 masz diametralną różnice. Ta prędkość przy 40 osobach w plemieniu i 75% świata dominacji gwarantuje...
  12. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Prośba o zmianę parametrów na: 1. Zbieractwo - Nie 2. Kościół - Nie 3. Produkcja Bazowa 2X
  13. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Nie chciałbym znów kościoła, ale jeśli już coś musi być to okej. Skoro dostajemy ograniczenia w postaci limitu graczy/zamykania składów/dominacji dosyć dużej względem innych światów przy większej prędkości to może by tak zrobić szybszy świat? Np. Bazowa produkcja 2X. No i usunąć zbieraka...
  14. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Chyba chciałeś napisać, gorzej się nie dało popsuć ustawień. Ciekawi mnie czemu nazwa bez farmy, skoro wciskamy tutaj znów na ten świat zbierak..
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Tylko to wy płaczecie o umowy, a nie my. Wy przylecieliście tutaj na FO
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    W takim razie przeanalizujmy gówno, które wy tutaj już zrobiliście. Skoro jesteście tacy do umów to przedstawię wam jak sie zachowywaliście. Po tym poście też powiesz o mag, że jest gówno plemieniem? "A wyśmiewać to mogę jedynie ciebie, za te próby siania jakiejś zmyślonej propagandy bez...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Propozycje padły do waszego plemienia. Rada wie i sam wiesz, bo Ci o tym pisałem xD przy czym sam byłeś zdziwiony czemu nie chcą zaakceptować xd
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Piszemy ;) To tylko przykładowe wiadomości, więc w sumie nie dziwię się, że to tak wolno idzie xD
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Tak, a gdzie? Zacytuj.
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Zaakceptowaliście granice i według niej każdy się ustawiał. Co do słów, ze lepiej dogadywałeś się z Mankovskim i jakby on zaproponował to potraktowałbyś to inaczej. W jakim sensie? Bo z tego co pamiętam to zaproponował nawet z dokładnymi datami na dc i temat olałeś.
Do góry