Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Skąd wy takich wybitnych ludzi na fo bierzecie xD
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zdziwię Cię może ale tak - robi to i nie uważam że to jest coś dziwnego, bycie kurwą zdradziecką jak by to określić "Nie ma plemienia" xD
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bociarzy a nie TOP1 kosiarzy
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bo nie kretowałeś. Po prostu jesteś hmm.. Ciężkim człowiekiem czasami(bardzo często XD) to sam się zgłosiłeś do rozbiórki xD Nie było tam komu kretować, bo jazda się podała od razu po kosie czumbo xd
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie mam xD
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dunkhell cziter, całe życie wiedziałem kappa
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ho na nutelle w nagrodę
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hujwin na ogół nie było złe Tylko niektórzy radni, proszę to zapamiętać xd
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Okej dziękuję kolego Tfu isarisisusuisisuusiu
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Szczerze to nie jestem w stanie tyle przeczytać więc mógłbyś mi streścić te 700 stron i napisać gdzie zdradził :p Ale najebaliscie stron , weekendu by brakło do przeczytania tego xd
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Piszecie o jakimś bociarskim speet a tu historyczna chwila.. Blakuś podpisał się z TI, czyli z swoim ulubieńcem Isarisu też .. TWORZY SIE NOWA HISTORIA
  12. GoT. = !N!

    Zapewne każdy skoro jeden z nich ma nawet blachę z N, ale nie umiałeś sobie tego sprawdzić xD
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co oglądasz? Xd
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wyjaśnić? Ja to widzę w kolorach czarno białych. Skoro radni rezerwowali takie wioski to wiedzieli że powstaną. Powinni dostać perma za współudział albo chociaż nie być pośmiewiskiem i konto skasować. Pomyśleć że kiedyś podziwiałem to plemię a tu jednak to taka kupa XD
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czy radni speed którzy rezerwowali wioski rozwijane z botów mają godność skasować konto albo zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje za to że współpracowali z bociarzami ? XD A nie zapomniałem speed i godność to się trochę rozchodzi na boki
  16. Dyskusja przed startem S200

    To niech górnik nie odpierdziela tylko bierze się za światy bo miło mi się w sezamkach grało :p
  17. Świat 200 nadchodzi!

    Nie klam, widziałem twoje 20 kont koło kowala
  18. Świat 200 nadchodzi!

    Teraz nawet jak wyłącza zapraszanie to już jest za późno, jakiś człon z tych 600 graczy to i z mapy przy takiej masie by uzbierali xD
  19. Świat 200 nadchodzi!

    Gdzie :V
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Oo to chyba bronili lepiej niż nasze trd Jak tam @Adchar1 oceniasz obronę Stefanów? Ile grubych na oko szło? :p (Pytam z ciekawości bo widzę szachownicę w niektórych miejscach :p)
Do góry