Wyniki wyszukiwania

  1. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    fajnie tak czytać jak witam przeszło od "hehe front przełamany w kilku miejscach, łatwo to wygramy" do "no jeszcze nas nie przełamali, cienko" xD Ale ładnie budujesz narrację że "ojej ich było więcej ale byliśmy lepsi" kiedy frontowcy wam rzucają kontami albo tracą wioski bez akcji obecnie dzień...
  2. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    grę skończyłem bo uznałem że APK już mnie nie potrzebuje żeby was dojechać, radzą sobie świetnie :*
  3. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nikt nie płacze, tyś się z tą kobyłką chyba na łby zamienił xD -50 w tydzień to nic, rozumiem
  4. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No jak nie dostaną dostępu do obrzeży to znaczy że tak są traktowani, jako tania siła robocza do trzymania frontu i osłabiania innych plemion żeby dać TI czas na rozwój xD Ale co mają biedaki zrobić, szybka Arkadia albo skromna nadzieja że kiedyś coś jeszcze się przetasuje na ich korzyść.
  5. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    wITAM dostaje kroplówkę od TI raczej z myślą o tym żeby potem gracze z pokonanego plemienia chętniej kontynuowali grę pod szyldem z południa niż u byłego wroga w APK. Tonący brzytwy się chwyta i tak chyba bedzie to wyglądało w tym wypadku wITAMów, jakakolwiek nadzieja jest lepsza niż szybka...
  6. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie liczy się bezwzględna ilośc wiosek tylko relatywna do wielkości przeciwnika, ja mogę powiedzieć że wygrałem świat gdzie w pewnym momencie wróg miał 40k wsi przewagi, to uznasz że Nki z S60 były potężniejsze niż wITAM które nie radzi sobie z marnym 5k róznicy?
  7. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie przeszkadzało ci atakować 1000 nierozwiniętych wsi APK w 2000 rozwiniętych wsi wITAM i spuszczać sie to że przejęliscie 19 wsi w dzień akcji xD
  8. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak nic konto w wITAM, oni przecież wygrają ten świat, za mocni są na nas.
  9. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    i już sie nie lubimy, tfu na państwowych,
  10. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Keymil LoveOrHate oglądasz?
  11. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    sojusz z APK i wspólny wjazd w TIDUDU i sPET
  12. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Trzeba się było nie podniecać jak na pierwszej akcji zebraliście 19 wiosek mając przewagę 3:2 w wioskach i średnią punkty na wioskę 1000 wyższą od nas to może bym was kijkiem nie szturchał, ale zasłużyliście to macie xD
  13. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    tragedia dla was, straty to straty, łatwiej już nie będzie :*
  14. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty faktycznie, jak do tego doszło? Przecież jeszcze w wielką sobotę APK słabo się broniło na PIERWSZEJ OBRONIE
  15. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wczoraj wITAM -30 z APK/Time, dziś -20 z ARES, co tam się dzieje?
  16. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie chcę nic mówić ale to ja miałem tą wieś brać ale wyczułem zatruty podarunek xD
  17. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Berbeć to uwalił Canarinho oddając mu darme i poleciał ban xD tyle ich widzieliśmy
  18. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Siema troche mnie nie było bo wITAM mi kompa spaliło, co słychać na frontach? Ponoć wITAM dziś dostaje baty nawet od Much, kazdy kto się śmiał z wielkiego Hałsa mówiącego że nie wazna jest PIERWSZA OBRONA tylko fakt że łykamy barby a wITAM może mnie przeprosić, ustawiajcie się w kolejkę tylko...
  19. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    BATALION CZARNE MUCHY vs wITAM 2:0 xD AVE MUCHY, PYTALIŚCIE KTO TO A TO WSTYD NIE WIEDZIEĆ KIM SĄ POGROMCY wITAM
  20. Doktor Hałs312

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ktoś wie kiedy jakaś akcja na wITAM? Przydałoby się odpowiedzieć na ich dzisiejsze ataki w sojusznika.
Do góry