Wyniki wyszukiwania

  1. k4mi1

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Jeśli się przydam, to mogę i ja zawitać;)
  2. k4mi1

    Najlepszy obecny gracz sp

    Dzięki za głosy :D ja typuje Ramajada oczywiście :)))) najlepszy na sp od lat, zresztą widać w twspeeds. a głosy na getto pokazują jego poziom - jak zwykle zerowy :) Miłego dnia, ciao ;>
  3. k4mi1

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    żałosny jesteś :) to ja wtedy wbiłem 15 min po starcie i zostałeś pojechany. miałem 2,5k, gdy Ty 4k. wczoraj też ładnie nasyłałeś razem z gettem, gdzie ten wasz "skill" panowie? :D uśmiałem się tylko jak sami ludzie do mnie pisali dlaczego im rapki wysyłam ze swoim wojskiem, bo nie wiedzieli, że...
  4. k4mi1

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Skoro jestem słabiakiem, a nie raz Cię już pojechałem, biorąc pod uwagę to, że Ty mnie ani razu, to pytanie samo się nasuwa na myśl. Kim ty jesteś w takim razie? :D:D Nie grałem longa, bo byłem u Ciebie tam w Częstochowie, ale niestety trzepałeś portami i wymyśliłeś sobie longa na ten czas :( i...
  5. k4mi1

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Mam nadzieję, że się Ciebie nie wystraszą XD. Masz już tą swoją "koalicję" na mnie? Czy nadal wyszukujesz perełki na sp, żeby w końcu coś przeciw ugrać? Powiem szczerze, że doskonale trafiłeś z tym nickiem "looser" ;)
  6. k4mi1

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Z czym/kim sie mamy meczyc niby? Od 1 do 19:30 dzis nie bylo mnie W OGOLE na koncie i ubylo max 6 wsi. Benek tam robi robote, gudi tez widze wojtasa zjechal(niekonieczne), wiec nie ma co polemizowac. Chocby ktos dzis w nocy wbil i zaczal nas jechac, to nie ma szans, zeby rozwalic u kazdego same...
  7. k4mi1

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ceiter masz racje. Bycie noobem, to doprowadzanie takich grajkow jak looser do furii i wylewaniu zalow na FO. Przez Ciebie looser tez bylem zablokowany i nie moglem atakowac niemca nawalajacego z bota. Tyle mialem farta, ze bil on w kopernika, a nie we mnie. Cale szczescie, ze gudi i waldek...
  8. k4mi1

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ceiter, kim ty jesteś, żeby mnie noobem nazywać hahah. looser, czekam na bana od supka. wszystko było zgodnie z zasadami. ;) pozdrawiam słabiaczków i napinaczy :O
  9. k4mi1

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Jakie nicki mają ci angole i niemcy? znam tylko dwóch póki co: -noob on work -reborn
  10. k4mi1

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Mała uwaga do administratorów. Po co dajecie opis rundy, że jest od poziomu "3"? -Po czym wchodzę i widzę wioskę rozbudowaną na maxa. Ustawienia gry kompletnie nie zgadzają się z tym co jest napisane. Kolejny przykład. Jest napisane, że wioska z budynkami: "Ratusz na poziomie 20 +...
  11. k4mi1

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    A swoja pipi, Ty akurat o zdradach wiesz najlepiej. W zyciu bym nie przeszedl do wroga, wolalbym sie skasowac. chyba, ze w gre wchodzi fuzja calego plemienia. padlo GV na 105, oddalem solidarnie wioski, nie bylo zadnej fuzji. Wielokrotnie obiecywalas, ze sie skasujesz, bo nie chcesz isc do...
  12. k4mi1

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    Niebywale, krol ulegl paziowi. Srsly? A swoja droga mamy pelno nowych homo na 117, takze jak ktos chce nawiazac znajomosc, to zapraszam pw, podam namiary :D hetero tez sie znajda (w niewielkim %)
  13. k4mi1

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    To, ze ciebie nikt nie lubi, nie znaczy, ze mozesz publicznie pisac bzdury o anclanie. Lepiej przyszykujcie sie na jeden z niewielu epizodow waszej destrukcji i tak jak juz wczesniej pisalem. Nie trac czasu, przewietrz sie ;)) Nie chce mi sow juz z wami wchodzic w przepychanki slowne, to jak...
  14. k4mi1

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    Pisze z tel, przed zaliczeniem na szybko pozniej to zedytuje i poprawie co jest nie tak xd
  15. k4mi1

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    Spytaj siebie. Po co mam udostepniac prywatne rozmowy? moze on sobie tego nie zyczy. Nawet ss nie mam, bo uwazam, ze mi to do szczescia nie jest potrzebne.
  16. k4mi1

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    Zla dedukcja. Anclana priorytetowym swiatem jest 95. Wedlug mnie jest to najlepszy gracz na serwerze. To, ze zostal wyrzucony i nie widzial sensu dalszej gry nie znaczy, ze jest slaby. Do tego lubiana przez kazdego osobowosc ;)
  17. k4mi1

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    Czlowieku juz cie thorgal podsumowal, ze twoje wioski to darmy. Zauwaz, ze moje plemie to gv, mialem wojny z macabr i l5. Logiczne, ze musialem wciagac frontowki. A to, ze bralem diody jeszcze w srodku was i je stracilem, pozniej znow wbilem i tak w kolko znaczy tylko o waszej nieudolnosci...
  18. k4mi1

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    nie wiem jak mozna porownywac swiat 99 do swiata 95, ktore maja zupelnie inne ustawienia. farmingowe tez tak porownujesz? rownie dobrze moge napisac, ze ekipy z 99 nie mialby szans z ekipami ze swiata 100. dziwne porownania..
  19. k4mi1

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    moi wspolplemiency smieja sie razem ze mna dla Twojej wiadomosci. Ja do wszystkiego podchodze z dystansem, jakbym mial sie o gre bulwersowac, to bym chyba nie poradzil sobie w rl :) cos nie tak? az tak wiekie kompleksy odczuwacie w stosunku do mnie? jakos mnie to nie rusza, a o was jeszcze nikt...
  20. k4mi1

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    http://pl.twstats.com/pl95/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=698932031 tutaj wszystko wyjasnione kto sprzedal sie do wroga, ja nie czaje jak Ty mozesz pisac o sprzedawaniu wlasnego tylka, komu? Mickezowi? nie tak dawno jeszcze tak go cenilas, a teraz co? buuu zly czlowiek.. pokaz mi...
Do góry