Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    ostatnia aktualizacja props jak stąd na k36
  2. Przyjmowanie do grona przyjaciół

    klikaj szybciej niż strona się odświeża, spamuj przyjmij
  3. Bitwa o wieżę - komentarze

    "ulepszajcie grę" a nie "ulepszajcie eventy" Po raz drugi nazywasz ludzi którzy kupują sobie pp aby przyspieszyć grę frajerami, brzmi jak kompleks. Nie masz to poproś, ktoś ci prześle.
  4. Bitwa o wieżę - komentarze

    nie rozumiem takich jak ty, nie podoba ci się to nie graj a nie piszesz takie bzdety żeby po kilku minutach farmę rozsyłać xD hipokryta
  5. Wydarzenie: Spectaculum (VIII 2018) - komentarze

    "Aby zregenerować stracone siły czempion korzysta ze specjalnych nalewek: na każdy pojedynek zużywa jedną butelkę są trudnym procesem, a ty, mistrzu, zostaniesz zraniony i zmęczony. Aby go załatać po każdym pojedynku będziesz potrzebował specjalnych nalewek. Na każdą bitwę zużywa jednej butelki...
  6. Wydarzenie: Bestia z Czarnej Góry - komentarze

    lepiej dla was jak w nagrody wsadzicie jakiś dekret bo ostatnio nie było i nikt wiosek nie podbija
  7. Tabelka na dzienną farmę dla plemienia

    Ja robiłem to ręcznie nie polecam nikomu nie warto, część się ucieszy a część obrazi bo się wstydzi swoich wyników Ale skrypt by się przydał
  8. Bitwa o wieżę (XII 2017) - komentarze

    odnawiają
  9. Bitwa o wieżę (XII 2017) - komentarze

    Żeby nie marnować regimentów wystarczy być raz na 8 godzin, rzeczywiście event pod tych aktywnych
  10. Bitwa o wieżę (XII 2017) - komentarze

    obok ikonki rycerza, inwertarza @rydzem w oknie eventu pod obcą flagą kliknij atak
  11. 13 urodziny gry - dzień 7! - quiz

    1. Zacząć od nowa 5 raz na tym samym świecie 2. 2012 3. 135 katapult przy 0 szczęściu
  12. 13 urodziny gry - dzień 5! - quiz

    1 : 2010 3: 6.1
  13. Królewski Jarmark

    jeżeli nie jest to fizycznie możliwe w grze to używa się to na wiosce bez pałacu ;)
  14. Zakręcenie kołem - Królewski Jarmark

    Jak nie działa to albo już zakręciłeś i nie masz pp na następne,albo się coś zbugowało,napisz do supportu
  15. Królewski jarmark - komentarze

    Twórcą,boże widzisz i nie grzmisz -.- A co do eventu to mi się podoba,mam surki,2x przyśpieszenie budowy i premke,na dniach na pewno coś fajnego jeszcze trafi każdy z nas wiec nie narzekajcie przed końcem eventu ;]
  16. Pp

    chodzi mi o efektywny sposób,czy eko + deff czy w lk lecieć
  17. Pp

    A ja mam pytanie jak zarabiać pp? niektórzy zarabiają po 10 i więcej tysięcy pp "na raz" a mi wystarczy np 3,tylko jak to efektywnie zrobić?
  18. Asystent farmera atakowanie graczy

    Gram troche dłużej niż od 2014,pamiętam jak ni e było zadań,af mk itp,i jedyne co idzie wraz z tego typu "ułatwieniami" to progres w umiejętnościach graczy,z roku na rok poziom jest wyższy. Wiem jaki jest Twój punkt widzenia,miałem podobnie z inną grą,grałem praktycznie od jej powstania,i sam...
  19. Asystent farmera atakowanie graczy

    @Łukasz jak jesteś przeciw automatyzowaniu gry to w ogóle nie korzystaj z af,farm szaraki ręcznie :) Mi jest obojętnie,jeśli to wprowadzą to tylko zaoszczędzimy trochę czasu,nic wielkiego się nie stanie.
Do góry