Wyniki wyszukiwania

  1. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    80:47 RA:RO 7,5:12, 5 mln
  2. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W koncu po 740 stronach przegladnietego FO okazuje sie ze bylo warto :D Dzieki za dzisiejszy kontent, dawno sie tak nie usmialem ;p
  3. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O ja tez z Żor ;p
  4. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dałem do ignora i powiem, że dzięki temu zaoszczędzam mnóstwo czasu przeglądając FO :D
  5. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @kmic przezywa chyba jakis okres renesansu. Najpierw kasacje darm tworzonych na bocie i bany dla Speed na s200, teraz bany dla najwiekszych bociazy i oszustów s195 i s197 ;) Az serce rośnie ;) Do osob broniacych Pluta powiem tylko - ban za sprzedaz pp czy zasluzony czy nie - kazdy z Was...
  6. Zendos

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    @Fabcio analiza where?
  7. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No mega lipa, założylibysmy na bocie troche darm i zaraz byłby rozgłos :/
  8. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty, dopiero teraz ogarnalem tą funkcje ;p Dzieki :D
  9. Zendos

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Ufff na szczescie ktos juz wczesniej wyjasnil te wierutne klamstwa na temat WO i APK ;p
  10. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie wiem skad te wpisy o wielkosci WO, moze troche propagandy niektorzy szerza. My zawsze bylismy malym plemieniem jednoczlonowym startujacym 3-4 tygodnie po starcie swiata. Na s195 podjelismy probe zagrania w bardziej rozszerzonym skladzie no i jak widac na załączonym obrazku projekt...
  11. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    A gdzie ja Cię oplułem? Nie zaczynajmy tej dyskusji bo bedzie kolejne pare stron bez sensu.
  12. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Przykro mi, że świat kończy się po 84 dniach gry. Po upadku Rybek chcieliśmy próbować ratować ćwiartkę ale w sytuacji wycofania się Cyrku dalsza nasza gra na tym świecie traci sens. Gratulacje dla wygranych (Uwu i Under) ;) Nic ciekawego na tym świecie nie pokazaliśmy, szkoda, że tak szybko...
  13. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Ale ja nie mam nic do cisniecia, tylko do znacznego spadku poziomu Twoich wypowiedzi :/ Chyba ze to jakies alter ego wbilo ;p
  14. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Takie normalne posty ostatnio piszesz i nagle cos takiego :/ Smutno :/
  15. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Wracając do fałszywej rzeczywistości - jeśli mówisz, że nam defa daje Pluto, to Wam dają Rybki - więc wciąż tą rzeczywistość Ty przekłamujesz. Skoro przyznajesz racje, że nie liczymy defa od sojusznika ani nam ani wam , to czemu mówisz że rzeczywistość jest przekłamana? Czy to nieprawda, że my...
  16. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Eh cięzki mam dzisiaj dzień w pracy ale musialem az cofnąć się jeszcze raz do wszystkich tych postów i je ponownie przeczytać. Jakbys się cofnął do poprzednich postów to wszystko zaczęło się od tego, że koledzy z Uwu i Under pisali o tym, że : a) nie potrafimy przepchnąć zbieraniny z...
  17. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Zgadzam się, poprzednie porównanie miało na celu pokazanie tylko że Pluto ma porównywalnie tyle punktów co nasze plemiona oddzielnie. Więc jesli od niego dostajecie wsparcie to trudno tutaj mówić o "samodzielnym bronieniu się" i "grze 1v4". Czy się mylę? Oczywiście zgodnie z poprzednim postem -...
  18. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Poproszę o cytat gdzie mam problem z tym ze dostajecie jakikolwiek def od Uwu albo ze jest go za duzo. Jak najbardziej uwazam za normalną sytuację w momencie kiedy sojusznik wspiera drugiego defem. Chodzi mi tylko i wyłącznie o to że próbujecie robic w ten sposób propagandę że bronicie się...
  19. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    To ja nie rozumiem Twojej logiki. POP - 5,2ml pkt WO + WO. - 7,2mln pkt Pluto - 6,3mln pkt Wiec jak bronicie się i dostajecie od Pluta 400 zagród defa, na kontach czesci Waszych graczy siedzą ludzie z Uwu to Wy nadal uważacie że atakujemy tylko POP? I że walczymy tylko POP? I że to jest walka...
  20. Zendos

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    "Z jednej strony przyznajecie ze z konta Pluta leci do POP 400 zagrod mobila ale z drugiej smiejecie sie ze nie mozemy przepchac ludzi z rekrutacji... Widze tu rozdwojenie jazni." - na każdej naszej akcji ciągniecie masowo defa od Rybek - już to pisałem - wy wykorzystujecie sojusznika do pomocy...
Do góry