Wyniki wyszukiwania

  1. Vlad Morozov

    Wydarzenie: Bestia z Czarnej Góry - komentarze

    Co dostanę w zamian za odkrycie, że naciśnięcie na smoka/ptaka/kurczaka stworzenie wydaje kurczakowy dźwięk? xD
  2. Vlad Morozov

    Sortowanie szablonów wojsk

    Proponuję wprowadzenie nowej funkcji do gry - ręcznego sortowania szablonów wojsk. Działałoby to tak samo, jak działa to w przypadku sortowania np. działów na forum lub grup dla posiadaczy Konta Premium (ręczne przesuwanie szablonów typu drag'n'drop, bardzo intuicyjne rozwiązanie, które jest już...
  3. Vlad Morozov

    Wyciszenie czatu plemiennego.

    Również jestem za. Czasami czat służy jako karczma, przez co powiadomienia są niezwykle irytujące. Najlepiej, żeby nad czatem była opcja "wycisz czat" z możliwością wybrania "na godzinę, na 3 godziny, na 12 godzin, na 1 dzień, do odwołania".
  4. Vlad Morozov

    Notatki wiosek

    Pomysł z usuwaniem notatek po dwóch tygodniach jest niezbyt trafiony, bo to trochę za szybko. Trzy miesiące - brzmi lepiej, chociaż miesiąc też brzmi OK. Inną opcją jest ręczne usuwanie notatek. Bez znaczenia na wybór (auto/ręcznie) - KONIECZNIE potrzebny jest przegląd notatek na wioskach, np. z...
  5. Vlad Morozov

    13 urodziny gry - dzień 2! - quiz

    1. 26 2. 2004 3. 8.8
  6. Vlad Morozov

    Wersja 8.35 - komentarze

    Pomysł z wysyłaniem szlachty jest zły. Po prostu jest zły.
  7. Vlad Morozov

    Pasek skrótów i otwieranie nowych kart

    Hmm, racja - w Firefoxie działa dobrze. Google coś zepsuło. Trzeba się przestawić na Firefoxa, innej opcji nie ma... :< Dzięki za odpowiedzi. Temat do zamknięcia.
  8. Vlad Morozov

    Pasek skrótów i otwieranie nowych kart

    Witam. Od roku do gry nie zaglądałem, więc jeżeli przeoczyłem jakieś znaczące dla problemu aktualizacje - z góry przepraszam. Rok temu mogłem wybrać sobie wioskę i w jej przeglądzie (#tylkotekstowy) otwierałem 4 nowe karty, np. ratusz, rekrutacja, kuźnia, pałac - wszystko za pomocą...
  9. Vlad Morozov

    Światy 86 i 87 - dyskusja

    Parametry ś87 są całkiem interesujące, tylko dlaczego akurat wioski będą się burzyły do 2,500 pkt? Zwiadowanie tylko jednostek wojskowych to jak na moje doświadczenie coś nowego (jak to tak - bez budynków?! ;]). Parametrów ś86 nawet nie będę rozpatrywał, bo tu trzeba farmić na potęgę...
  10. Vlad Morozov

    Wersja 8.25 - komentarze

    - Dodana opcja importu "Opcji gry" z innego świata. - Skorygowane nagrody za niektóre z zadań: pierwszą otrzymywaną flagą będzie teraz "zwiększone wydobycie surowców" zamiast "bonus dla obrony", dodano również nagrody w niektórych zadaniach, które dotychczas ich nie miały. - Gracze będą mogli...
  11. Vlad Morozov

    Przywrócenie Placu

    O ile wysłanie kilku ataków jest jeszcze znośne, o tyle wysłanie kilkuset (np. 500) ataków jest cholernie irytujące i trzeba jeździć tą myszką na boki... Jestem zdecydowanie za przywróceniem opcji "Wszystkie wojska" w jej poprzednie miejsce.
  12. Vlad Morozov

    Siódme urodziny Plemion - życzenia, pochwały itd :)

    3 minuty zgadywania, znając życie będę poza pierwszą 50. :p
  13. Vlad Morozov

    Urodziny 2013 - Koło fortuny

    Mija siedem lat od czasu startu polskiej wersji gry Tribal Wars znanej w naszym kraju jako Plemiona.
Do góry