Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobry wódz znając ustawienia świata nie pozwolił by na to żeby jego plemię zostało zamknięte w centrum bez możliwości wejścia na obrzeża, to tylko tyle, ale w tym przypadku aż tyle.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam zostało na tym świecie zweryfikowane, oprócz skillowych graczy potrzeba jeszcze kogoś kto mądrze taką ekipę poprowadzi, Pietrek jest za słabym wodzem żeby wygrac świat jubileuszowy. Można sobie mówić, że poziom plemion aktualnie mocno wzrósł, ale za to poziom wodzów jest tragiczny. Na tym...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja nigdzie nie napisałem, że to co robicie w tej wojnie jest zle, ale manipulując liczbami próbujesz wmówić tutaj komuś ze speed w tym konflikcie jest w mniejszości i wyrównuje potencjał nieczystymi zagraniami a tak nie jest bo w każdym aspekcie w tej wojnie mieli i mają przewagę. W żadnym...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dodawanie całego potencjału eNek, które ma około 30 wiosek przy froncie ze speed to już czysta manipulacja i robienie z siebie ofiar, którzy to walczą z tak ogromna przewagą przeciwników, że takie nieczyste zagrania to wręcz konieczność żeby utrzymać się w grze XD
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie bo starszy brat czuwa XD
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja Satynowa czytam zawsze XD
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To żadna tajemnica, mówiła już wyżej gdzie gra :)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Incre gadasz głupoty teraz… bo cały świat biliśmy się z Plose wiec czemu mielibyśmy przejść do nich? Jeśli przejście do nuppkow to kosa to przejście do Plose to jeszcze większa kosa bo z nimi była wojna od początku świata i nie wiem czemu mielibyśmy przejsc do tych leszczy którzy cały świat...
  9. Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Skoro co świat z mAG było tak samo to czemu takie szanowane i uczciwe plemię wzięło ich do siebie? XD
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Były ciężary ale siadło :P
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jeszcze tylko Morris i można iść spać :D
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A solanke na kapitanie w fplu XD
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wybacz jej, ona po prostu intelektualnie odstaje i radzi sobie jak może żeby się tutaj odnaleźć.
  14. Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Skoro na każdym świecie na którym grał, stosował brudne zagrywki i robił wszystko żeby walki były jak najbardziej nieczyste i niesprawiedliwe i przy okazji od lat był radnym speed, to czy właśnie przyznałeś ze rada speed od lat gra nieczysto i niehonorowo żeby tylko wygrac świat? XD
  15. Analiza świata by ©Qorny

    Ja dodam ciekawostkę ze na s22 jedna wioska była po za mapą i miała minusowe cordy. Na koniec świata support oddał ją największemu graczowi z zerowego kontynentu z tego co pamietam. To były czasy jak jeszcze grało się na całej mapie…
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chciałbym zobaczyć całą topke tych plemion, ale wydaje mi się że te światy są teraz za szybkie dla takich dinozaurów, miałem mamim na froncie na s150, niby top 3 frontowiec ojkow kiedyś a bronił się dobrze może przez tydzień, potem oddawal wioski jak amator mimo ze byl aktywny
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Takiego połączenia te 100 światów temu nikt by się nie spodziewał, jeszcze tylko Ojki by dołączyły i można umierać
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Izi klin z cofki XD
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przypadek
  20. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Złośliwi powiedzą, że jeszcze 60 w plecy :)
Do góry