Wyniki wyszukiwania

  1. darma Sh4Me

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Solo wygrane są o wiele więcej warte niż z 2/3 albo nawet 4 sojusznikami bo i tak bywało. Teraz jest ta fajna opcja z zamknięciem składu, ale na zwykłym świecie te 180 dni to jest często dużo za dużo. Edit: Chociaż z drugiej strony nie da się tego miarodajnie wyliczyć bo świat światu nie równy.
  2. darma Sh4Me

    Analiza świata by ©Qorny

    @Frezee No te dwa „przegrane” to napisałem wyżej, a ten jeden świat z lejde bez kitu był xD Ale nie uważam tego za normalną grę bo Lejde to parodia na normalnych światach jak CoTy to prowadzi xD Więc nadal uważam że jedyny jaki przegrałem to special bo 125 to bardziej poddałem się bardzo...
  3. darma Sh4Me

    Analiza świata by ©Qorny

    No to w sumie dawaj, racje Ci przyznam, może stary jestem mam demencję xD Któryś special przegrałem bo chyba nie było zastów, a ja leciałem samolotem z 4/5h i nikogo nie było na koncie, ale i tak bym go przegrał, tylko się dłużej pobawił. No i 125 tylko ale tam szczerze zostawiłem Sh4me samego...
  4. darma Sh4Me

    Analiza świata by ©Qorny

    Nie no jeden przegrałem ale wstyd się przyznać :(
  5. darma Sh4Me

    Analiza świata by ©Qorny

    Dokładnie @Sh4Me może sobie spać a budynki same się klikają :D
  6. darma Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Ejejej, proszę nie obrażać Pana Sh4Me
  7. darma Sh4Me

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Dobra to jak z tymi blaszkami będzie?? Za wygranie świata dostanę czy nie? Bo teraz jest mi smutno ze ostatni special byłem top 1 a blaszki nie mam :( A ja życie za blaszkę bym oddał.
  8. darma Sh4Me

    Special 25- dyskusja przedstartowa

    MxRacer szuka ekipy zgłaszać się
  9. darma Sh4Me

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    To było tylko i wyłącznie dla chwilowego pośmiania się i ja zmieniłem nazwę na jakieś 30 min z tego co pamiętam ;) Podpis wyglądał: Misiaczka #150 #Wp... dla SP!EED albo od :D Sam dobrze powinieneś wiedzieć że bardzo szanuję SPEED jak i Ciebie. Bardzo chciałem z wami pograć niestety...
  10. darma Sh4Me

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Kto kiedykolwiek pisał że pojedziemy P! czy jakiekolwiek inne plemię? :D My po prostu będziemy grali swoje jak coś ugramy to super jak nie no to trudno. Gramy dla zabawy nie po to by coś komuś udowodnić, kogoś pojechać lub za wszelką cenę wygrać. Nazbieraliśmy całkiem fajną ekipę więc jestem...
  11. darma Sh4Me

    Dyskusja

    Dokładnie mogli by dać nowego specka bo już od grudnia czekam żeby znowu powalczyć o topke :D
  12. darma Sh4Me

    Nagrody rzeczowe za specek

    Dziękuję bardzo za odpowiedź. Musiałem na nią czekać równo 20 dni od wysłania zgłoszenia lecz w końcu dostałem odpowiedź zwrotną.
  13. darma Sh4Me

    Nagrody rzeczowe za specek

    Dołączam się do pytania Minęło 20 dni od zakończenia specka a support nic nawet nie odpisał. A na odpowiedz czekam już 17 dni To jest jakaś kpina. Pierwsze skontaktowanie się z supportem dotyczące nagród 2018-12-01 13:05:00
  14. darma Sh4Me

    Special 24 - dyskusja

    Ale dodajesz upominek od inno czyli kubeczek super mega ekstra wiec niech Pan Prezydent nie narzeka tak mocno :D
  15. darma Sh4Me

    Special 24 - dyskusja

    Będzie ciekawie xd A mam pytanko dotyczące plemion. Będzie zablokowana możliwość przechodzenia pomiędzy plemionami czy do końca gry każdy będzie mógł zmienić plemię???
  16. darma Sh4Me

    Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Atakujesz i przejmujesz wioski które mają ujemne modyfikatory do obrony, zawsze 1 poparcia i wojska do niej idą zawsze tyle samo czasu niezależnie od odległości. Gdy daną wioskę będziesz miał o danej godzinie to dostajesz punkty które są potrzebne do wygrania świata :D
  17. darma Sh4Me

    Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

    Oczywiście nazywaj Miśki masówką gdzie od samego początku gry najwięcej mieliśmy 140(2x70) osob w plemieniu ;)
  18. darma Sh4Me

    Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

    Miśki zaliczają się do tych co bardzo łatwo wygrywają światy jak 119 ;P Tutaj będzie trochę inaczej bo nasza ekipa jest głównie na świat z farmą, ale na spokojnie będziemy walczyć o zwycięstwo do ostatniej piki ;)
  19. darma Sh4Me

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Kto normalny spędza sylwestra przy kompie???
  20. darma Sh4Me

    Najlepszy gracz w historii plemion.

    Najlepszy gracz nie tylko polski ale i całego świata o cie panie !!!!! Trzeba go trzymać w 5 bo zniszczy 10 xD
Do góry