Wyniki wyszukiwania

  1. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Seel, odważnie jak na dzień waszej akcji na 0 podbić. ;)
  2. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Ta no mogli przewagę zrobić, a tak bez zmian bo wszyscy się potknęli z czołówki. ;)
  3. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Sieka to już za Jaga jest
  4. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Moi rodzice są dumni ze mnie. To, że Tobie stary wjeżdża do piwnicy i kablem od Ethernetu po dupie Leje to nie musisz opowiadać wszystkim. Wystarczy iść do Psychologa xD Ciebie mogę wycisnąć tylko nałóż torbę na łeb żebym się niczym nie zaraził
  5. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Dzisiaj akurat z kablem biegałem to mam już w nich wjeżdżać czy kurwa za chwilę
  6. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Dawaj na siłkę ze mną, a nie tam się prujesz przez neta jak dziecko z piwnicy. Zobaczymy kto dostanie na dziurę
  7. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Nikt nie poleciał bo co bo gramnocnik ci tak powiedział? To, że ty skryptu nie potrafisz zainstalować bo jesteś małoskutecznym bobem budowniczym to nie znaczy, że całe plemię tak gra.. Co ty kosmito z arkadii przybyłeś, ja wiem, że farma to zlot gównianych plemion, ale bez przesady u was każdy...
  8. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    HAHA, PRZEZ PRZYPADEK.
  9. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Nie wyszedłeś z nim na spacer to swojego pana nie zapamiętał
  10. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Za 3 miesiące to będziesz z widłami zapierdalał w stodole.. Swoją drogą, nie ma ruskiej wersji, że na PL się produkujesz? Bo z tego co kojarzę to też wróciłeś z bana za propagowanie rosyjskich zbrodniarzy. Tu bym się bardziej zastanowił, że takie konfitury funny trzyma w plemieniu. No, ale...
  11. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Chyba trzeba zacząć nową wojnę bo znowu oszukujecie
  12. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    zapomniałeś blika zrobić, zapasy Makłowicza same się nie zrobią.
  13. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    1 dzień i już przegrywają. Więc po co tyle potu wylanego…
  14. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Hehe, widać, że amator. 80 wiosek przez 4 dni na afk kontach… to po przełamaniu frontu łyka się 100 na akcje w ciągu doby. Taki etap. Nie ma czym się popisywać bo to żenujący wynik. Jedynie deffa sobie rozciągnęliście to teraz zacznie się zabawa. Więc wracaj do nory bo znowu mordę zamkniesz… A...
  15. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Spoko, ostatnio całkiem nieźle poszło w 1 wiosce, aż do 11 poziomu murek zbity to chyba według matematyki rambo 1:10 ratio <shrug>
  16. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    są 2 typy botów z rączkami albo bez rączek
  17. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    3 podbili od sojusznika, ale no tutaj walka z 10x większym oponentem...więc kolegom, koleżankom należą się gratulacje za obronę bo u nich była walka zacięta i pokaz umiejętności. Natomiast u mnie mogło być nieco trudniej coś podbić bo nie wpuściliśmy żadnego offa. Tak dla odmiany bo wcześniej...
  18. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    To już klasyk
  19. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Akcja dobrze rozpisana i zrealizowana jak tak spojrzeć na całość sporo elementów zaskoczenia. Dużo pracy KO musiał włożyć. Natomiast u nas mobilizacja nie zawiodła.
  20. SurFer.RM

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    ta farma+obrzeża. Choć przyleciało tutaj tyle osób teraz, że nawet na końcu mapy barby się kończą xD
Do góry