Wyniki wyszukiwania

  1. Prokurator mamusiek

    Światy wychodzące poza rutynę

    Witam :) Od wielu lat wypuszczane są następujące rodzaje światów 1. Prędkość 1x z farmą 2. Prędkość 2x bez farmy 3. Prędkość 1,6 Ustawienia światów różnią się tylko szczegółami, takimi jak fejk limit, kościoły, morale, technologie, ilość graczy w plemieniu itd. Światy są oczywiście piękne...
  2. Prokurator mamusiek

    Przypomnienie o dzieleniu łącza

    Witam. Mam propozycję usprawnienia opcji dzielenia łącza. Chciałbym, aby przychodziło powiadomienie o tym, że korzystamy z tego samego łącza internetowego co inny gracz. Otóż osoby korzystające z usług tego samego dostawcy internetu posiadają często to samo łącze internetowe. Wystarczy, że dwie...
  3. Prokurator mamusiek

    Filtr raportów

    Napisze krótko i na temat. Proponuję, aby dodać nową funkcję do filtrowania raportów. Nie chcę, aby co 5 sekund przychodził mi raport z fejka. Gdy tylko opuszczę plemiona na godzinkę-dwie mam 100 nowych raportów. Wiadomo, wszystkie czerwone. W ten sposób mogę przegapić wiele interesujących...
  4. Prokurator mamusiek

    Dzielenie łącza - poprawki

    Dzielenie łącza za bardzo ogranicza grę osób korzystających z tego samego łącza internetowego. Denerwuje mnie to, że grając w porządnym plemieniu z bratem nie można rozpisać normalnie akcji, bo się nawzajem blokujemy. Proponuję, aby wprowadzić zmiany, np: -Gracze z dzielonym łączem mogą...
  5. Prokurator mamusiek

    sortowanie wiosek wg surków

    Mam pomysł (może kolejny głupi niewypał), aby po kliknięciu w przeglądy można było wioski sortować nie tylko wg nazwy, zagrody, pojemności spichlerza, ale także posiadanych surowców. Ja nigdy nie kupowałem KP w plemionach jak i zapewne wielu graczy. Gdy posiada się już te 40 wiosek, to na...
  6. Prokurator mamusiek

    poluzowanie zasad na Arkadii

    Proponuję, aby powstawały światy Arkadia 2, Arkadia 3... , a po np roku istnienia świata próg punktów agresora do obrońcy zwiększał się. Przynajmniej o 20% na miesiąc. Jako, że arkadia to świat "wolny" przy przenoszeniu wioski na Arkadię, pojawiał by się komunikat, że niedługo stosunek punktów...
  7. Prokurator mamusiek

    kolor PONu na mapie świata

    mam taką propozycję: Jeżeli zostanie zawarty PON z jakimś plemieniem to na mapie kolor zwykłej wioski od tej z PONem prawie się nie różni, można by to było zmienić? , (To mój pierwszy post na forum ;p)
Do góry