Wyniki wyszukiwania

  1. VonDee

    Dzień Dobry Misiaki

    Moze dlatego ze Over był winny rozwiązania członu? A tu ewidentnie sa logi z kosmosu? W kontekście walki miałam na myśli AK, ze jeśli posunęliście się do takiego czegoś ( co raczej nikt nie zweryfikuje juz) to słabo, bardzo słabo. I nie, nie bede nikogo oskarżać, mowie jak jest i jak to wygląda...
  2. VonDee

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie chciałam tego komentować, ale się jednak wypowiem. W ubiegłym tygodniu miałam podejrzane logi na koncie oraz nieudane próby logowania poprosiłam wówczas mojego coopa Spirxa, aby zmienił i hasło i to uczynił. Nie, nie zmienił na podobne a na zupełnie inne. We wtorkowy wieczór nie mogłam sie...
  3. VonDee

    Dzień Dobry Misiaki

    Skonczyliscie juz gadac co było? I kogo bardziej boli i co? Teraz grajmy:)
  4. VonDee

    Dzień Dobry Misiaki

    a rebelsi ile maja? :P
  5. VonDee

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie żale się o to ze jeszcze nie jest ustawiony. Smiac mi się chce jak widzę jak ze strachu siejesz propagandę ze ugadywanie się z sojusznikiem na jakieś ruchy to sprzedawanie xD nie wiem chyba mocna odklejka wleciała xD
  6. VonDee

    Dzień Dobry Misiaki

    Sylwan ja nie wiem dlaczego zakładasz ze nas pokonacie z Ak. Narazie Ak biło w nasz słabszy czlon wychodząc kilkanaście wiosek na plus. wy atakowaliscie w nieustawiony i reorganizowany front gdzie wojsko jest w rekrutacji i tez słabiutko. Poza tym mowisz ze cyaaa sprzedał plemie. Nie sadze żeby...
  7. VonDee

    Dzień Dobry Misiaki

    Mefisto ktokolwiek zrekrutuje Konia ten sobie strzeli w kolano bo to straszny rak jest XD. Na 152 tez poszedł do rozbiórki dość szybko jako radny<lol>
  8. VonDee

    Dzień Dobry Misiaki

    Ja nie uważam te akcje za najlepszą w wykonaniu Witam, ale jaka miała być jak biliśmy po diodach zatem bunkrach i sporo się ich pozbyliśmy.:)... hmmm poza tym Nie mam za wiele do powiedzenia w Witam, ale może kiedyś dla odmiany żeby Sylwanowi się nie nudziło gdy juz się przeniesie pod nasze...
  9. VonDee

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie badz taka tajemnicza, bo nikogo nie zaskoczysz:)
  10. VonDee

    Analiza świata 186 by Qorny ©

    Bardzo słaba analiza, lubie czytac analizy ale ta jest mało obiektywna:*
  11. VonDee

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Witajcie :) W koncu nadszedł ten moment kiedy @Mankovsky i @MałpaYeBananaZCiuluskiem zagrają w AOS, chociaz sie zarzekali xD Dzieki @Kocham Lolitki <3 <3 P.S. AoS2> AoS1 i to się nie zmieni xD
  12. VonDee

    Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    Nie bylo zle, bylam w gorszych:p
  13. VonDee

    Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    Trzeba przyjąć te ustawienia:) Ave Sabat!
  14. VonDee

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    oj tam owieczko na świecie bez możliwości przenosin ze wstępnego wywali większość plemion w centrum. Zatem tam będzie walka trwała i to największa bo plemiona beda walczyc o to aby wyjsc z centrum:) a jak sie znajdzie ktos na obrzezach kto zbierze grupre osób, którzy ogarną obrzeza to beda...
  15. VonDee

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Skoro już mówicie o układach i topce świata 150 to Key wysłał już "hejke"? :D Możecie się przyznać:p
  16. VonDee

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Kurcze, ale naspamiliście:) Keymil nie rusza Sabat teraz,. W zasadzie to wcale nie był planowany start na 150 świecie, bo gracze u nas grający to przypadkowa formacja:) Większość to członkowie innych bardziej znanych czy prestiżowych ekip:) No i farma;] Jednak postanowiłam wyjść na przeciw...
Do góry