Wyniki wyszukiwania

  1. Sqaza

    Światy 181 i 182 - dyskusja przedstartowa

    chyba od kiedy weszła giełda... Były flagi na no-farm(limited) i bez giełdy, np na 68
  2. Sqaza

    Światy 181 i 182 - dyskusja przedstartowa

    178 był NO-FARM i NO-FLAG i tu znowu to samo... to na co ja te flagi mam? Weźcie to ogarnijcie :P
  3. Sqaza

    Świat 182 (04) Parametry plemienia + dominacja

    20. Jakość, nie ilość.
  4. Sqaza

    Świat 179/180 - dyskusja nad parametrami

    Wystarczy że kuźnia nie będzie stawiać się tydzień na x1. Resztę sobie ogarniemy sami.
  5. Sqaza

    Świat 179/180 - dyskusja nad parametrami

    Zgadzam się z przedmówcą: 180 1. Przy generowaniu mapy potrzebne są większe odstępy między graczami. [Odstępy między nimi powinny wypełniać wioski barbarzyńskie i koczownicze.] Słabe i nudne jest bicie się kontami 10-50 wiosek. Wszyscy pamiętamy konta po 400-1000 wiosek. I bunkry na 20-30...
  6. Sqaza

    Zaczepisty w tej rozdzielczości! :)

    Zaczepisty w tej rozdzielczości! :)
  7. Sqaza

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    ta mapa to KOMPLETNE DNO. Nowy styl był tragiczny i nieczytelny, więc grałem na PRAWDZIWYM klasycznym. Ale wygląd ikonek wiosek na mini mapie jest to jest teraz SERIO JAKIŚ ŻART, zostawcie sobie je dla poprawnego działania a nam przywróćcie opcje z prawdziwym twardym klasycznym wyglądem, a nie...
  8. Sqaza

    Planner Podbojów

    Rezerwacji wioski obwarowana posiadaniem pałacu (lub kuźni 20).
  9. Sqaza

    Światy 88 i 89 - dyskusja

    Ogólnie 88 zrobiony z dużą dozą fantazji... - 150 osób w plemieniu przy liczbie graczy sukcesywnie spadającej, przy fullfarm i nowych opcjach premium :) Ukłon w stronę defensorów ze wsparciem bez ograniczeń, zaboli niejednego. I standardowo dla światów z nowymi opcjami premium, flagami i...
  10. Sqaza

    Przywrócenie Placu

    Czemu skoro Polakom odpowiada położenie przycisku "wstaw wszystkie" w tym konkretnym miejscu, nie możemy mieć tego przycisku w tym miejscu, a skoro Niemcom podoba się w innym nie mogą mieć go w innym? Czy po stronie polskiej administracji naprawdę pracują tak lewe osoby potulne jak baranki...
  11. Sqaza

    Przywrócenie Placu

    Osobiście wysyłałem dzisiaj wsparcia z ponad 100 wiosek, mogłem się przyzwyczaić ale te kilometry które pokonałem myszką mnie zmęczyły. Zdecydowanie chcemy powrotu tego buttonu na swoją dawną pozycję. Co do szablonów wojsk na klik z prawej- pomysł dobry, ale wszystkie powinny wrócić.
  12. Sqaza

    Światy 84 i 85 - dyskusja

    Szkoda tylko, że na każdym świecie jest stosunek handu 1:1 Pamiętam światy kiedy te stosunki były zmienne, najpierw dało się nieźle zarobić na złomie i podbudować deffówkę. Nie wiem czemu nie wracają prostą drogą ku korzeniom, ku wolności w grze. Wszędzie ciągle jakieś ograniczenia (ms, 1:1...
Do góry