Wyniki wyszukiwania

  1. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ty jesteś kurwa na prawdę odklejony xd Pokaż te PW.. ;)
  2. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    I chyba po raz pierwszy przyznam ci 100 procent racji. Sprawcy całego zamieszania wypieli dupę zaraz po zmianie dyplomacji na świecie.
  3. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Dzięki Rabuś za wszystko :) Dzięki też za to, że próbowaliście jeszcze poprawić sytuację. Wiem i nie tylko ja wiem ile to czasu i wysiłku zabiera. Z miłą chęcią zagrałbym kiedyś wspólnie z Tobą na którymś ze światów :) I mam nadzieję że gdzieś tam się jeszcze złapiemy na jakieś luźne DC :p
  4. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    @Pan Bocian zrób jeszcze te Kosy ostatnie, chciałbym finalnie zobaczyć czy wytypowałem kogokolwiek
  5. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    On sam nie wie czyim jest graczem ile to razy pieprzył że chce grać z nami nie z dzikami.. zresztą ponownie pytam jaki jest cel rozpisywania się nad tym.. zaczyna się wyszukiwanie winnych.. bez celu.
  6. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Nikt mu nie kazał wygrywać solo xd jakby dziwny post w tym momencie napisałeś xd to on się wszystkiego domagał z każdym razem a chuja robił. Dostał w chuj darm, siłowek z obu plemion, dostał deffa.. Jego można porównać do nietrafionej inwestycji.. Czy to nasza wina ? Owszem, bo to czy on na...
  7. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Konta pilnuj bo nie wycofane
  8. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ej ej a to czasem nie Ty z wielkim Kawa żądaliście ustawienia wam frontu ? Bo będziecie jebać bociana, ruchać tohsake i wywozić "Królikową" ?
  9. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Jeszcze nie czaisz że każda ekipa która będzie z tobą grała to będą marzyciele ? Tak sobie to ułożyli i tak to się będzie ciągnęło
  10. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    A co można powiedzieć o Wielkich frontowcach którzy z tego frontu spierdalaja, a nawet jak na nim są to "są bo są" ? xD Osobiście gratuluję JN bardzo dobrej obrony.
  11. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Jeśli wyciąganie graczy (kosownikow), nieczyste zagrywki, wyciąganie exceli, rekrutacja pół świata to dominacja, to owszem Dominujecie.. Jak to ogarnięcie to praktycznie nie zmieni się nic. No, może ktoś poza Tobą zacznie tam faktycznie grać. -.-
  12. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Nie no, ogólnie to jesteśmy tą stroną przegrywającą.. jednak mimo wszystko sam musisz przyznać, że cały pierdolnik z ogarnięciem tych wiosek dopiero przed wami
  13. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    różnica wiosek jak pisałeś wiele stron temu jest widoczna, ale zapewne masz świadomość tego zarówno Ty jak i zresztą My że znaczna część tego nie oddaje 100 procentowej produktywności, odjąć też można konta które chcąc nie chcąc będziecie musieli poprzejmować przy redukcji ilości członów. Odjąć...
  14. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    1. No tak, jaki normalny wódz plemienia zgadza się na to by go zastąpiono, dodatkowo kimś z sojuszniczego plemienia które zrekrutowalo pół świata ? Dlaczego nie było propozycji ratowania dzików choćby przez samych dzików, a zamiast tego chcieliście mówiąc kolokwialnie Rabusia wyruchać. Trochę...
  15. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Tak samo jak Ty Gołąbku zawsze będziesz z Ilu i tego nie zmienisz.. ale nie wysrywamy ci za każdym razem gdzie i jak chujowo grałeś. Może powinniśmy zacząć ? Kompleks dżobiego nadal aktywny a myślałem że był tylko na 150 sw. Samo chwalenie się transferami to przechodzi poziom ośmieszenia się...
  16. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    czekaj, a co powiesz na to, że oni mieli excele dzików i esów + oczywiście te ich wielkie Transfery ?
  17. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ty dalej jesteś odklejony jak widać. Kto miał tam więcej podbić ? Skoro wszyscy zostali przeorani wcześniej ? Xd to i tak jest wstyd dla was że tyle straciliście xd
  18. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Wyjebane w te Twoje hejki.. i tak jesteś pała bita.
  19. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    To po prostu kompleks dżobiego za 155 świat i plemię tego GOŁĘBIA, jak dobrze kojarzę "Ilu"..
  20. cybran

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Gdzie widzisz żebyśmy byli jednym plemieniem ? Dziki przeszły pod inc czy inc pod dziki ? Na ten moment nadal jesteśmy formalnie koalicjantami.. choć osobiście uważam że już dawno powinniśmy się połączyć. W obliczu tego dokąd ten świat zmierza. Co do warzyw to kilka stron wcześniej pisałem.. że...
Do góry