Wyniki wyszukiwania

  1. Clara Kaminari

    BANY DLA BOCIARZY

    nie no, bany 5 czy 7 dniowe za tak powazne rzeczy jak bot ktory -sam wysyla za ciebie kilka tysiecy atakow -dogrywa sie co do milisekundy -robi za ciebie uniki i wiele wiele wiecej jest po prostu zartem, te 5 czy 7 dni bana nie zrobi roznicy, zwlaszcza ze support zawsze mowi "Nie możemy...
  2. Clara Kaminari

    mapa + statystyki wojny

    robię temat tutaj bo w sumie moderacja na plemionach już nie istnieje, to jebać zasady - nie lubie osobnego działu na kartografie, lmao 13.05.2023 (247 dzień świata kurwa send help, jeszcze tu z rok posiedzimy) 11.05.2023 wleciała akcja MAG na AoS - wyszli 28 na + 12.05.2023 wleciała akcja...
  3. Clara Kaminari

    mapa

    starałem się całe top25 zmieścić, ale jak jakieś plemię miało jeden człon i go nie znałem to zostało z mapy wyjebane
  4. Clara Kaminari

    mapa

    lubie mapy, zawsze chciałem zrobić mapę 03.11.2022 zaznaczyłem jeszcze pomniejsze plemionka z obrzeży, bo kto wie, może coś pokażą <shrug>
  5. Clara Kaminari

    Brak zautomatyzowanego zaproszenia do przyjaciół na wstępnym logowaniu

    Jak wyżej, nie podoba mi się to że jak ktoś losowy zaprosi ciebie na nowy świat, to jak na ten świat już wbijesz to z automatu wysyła mu się zaproszenie do znajomych, nawet jak nie zalogowało się na dany świat przez te osoby. Często ludzie spamują zaproszeniami, a potem się tłumacz dlaczego...
  6. Clara Kaminari

    Wspominanie o poprzednich światach na FO

    Hej, ostatnio na s137 moderator skasował nam 20+ stron postów. Nie jestem tutaj po to żeby na ten temat płakać - chcę zmiany w waszym regulaminie dotyczącym forum wszyscy gramy w tą samą grę, plemiona - światów już jest 138, nie rozumiem zupełnie kasowania postów w których ludzie komentują...
  7. Clara Kaminari

    Zmiana nicku na FO

    Hej, jakiś czas temu (to już chyba parę lat) wprowadziliście możliwość zmiany nicku na FO poprzez zmianę nicku w grze, ponieważ teraz przy zakładaniu konta na FO trzeba być zalogowanym na plemionach - a co z tymi którzy tego konta połączonego nie mieli, ponieważ założyli konta dużo wcześniej...
  8. Clara Kaminari

    Grupowe wiadomości

    Dlaczego nadal jest opcja "grupowe wiadomości - ten gracz może wysyłać wiadomości grupowe" kiedy chcę zmienić prawa członka plemienia, skoro i tak każdy może to robić i bez tej opcji? I w ogóle dlaczego to zostało wprowadzone, nie lubię jak każdy ma prawa do pisania grupówek, i chciałbym pewnym...
  9. Clara Kaminari

    System mentora

    Witam, chciałbym być czyimś mentorem, tylko jest taki problem że owej opcji nie widzę. Ktoś może powiedzieć jakie warunki muszę spełniać żeby być mentorem? To napewno nie jest wina punktów że nie widzę tej wioski, aktualnie 25 w ranku jestem, więc powinienem móc mieć możliwość używania tego...
  10. Clara Kaminari

    stary klasyczny graficzny

    Witam, mam takie pytanie, czy jest możliwe jakoś wgrać stary styl klasyczny? chodzi mi o ten styl : http://scr.hu/0npi/4pjjv
Do góry