Wyniki wyszukiwania

  1. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzięki! :D Chociaż bardziej chodziło mi o tą drugą wiadomość :D Nie jest łatwo, ale trzymamy się :) Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  2. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dziękujemy :) Wynik zdecydowanie przebił moje oczekiwania, kto ma kreta ten wie co na czacie pisałem :D Brawa dla wszystkich zaangażowanych w obronę! Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  3. Makak Pałer

    Żałosne zagrywki by APK

    Wiadomo, co złego to ja. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  4. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hej! Miło, że pytasz. Czasem lepiej, czasem gorzej :) Siedziałem cicho nawet jak przejmowaliśmy od Was 15 wiosek w jeden dzień, nie mam ostatnio czasu być tu na bieżąco :P Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  5. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobrze przeprowadzona akcja ze strony Waszej i Witam. Gratulacje :P Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  6. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Skoro mowa o Stefanach... Wczoraj kondor17 jako pierwszy gracz A.P.K na s200 podbił wioskę! Ten ruch nie spodobał się jednak Stefanom i postanowili go zaatakować :( Niestety akcja Stefanów zakończyła się niepowodzeniem. Proszę o minutę ciszy dla poległych wojowników. Pozdrawiam Makak...
  7. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    W A.P.K nie dyskryminujemy zjadaczy barb. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  8. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Gratuluję pierwszego przejęcia na s200 :) Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  9. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hej! Zapytałem Dżonziego, oto odpowiedź: Obawiam się, że więcej na ten temat się nie dowiemy :( Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  10. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobry wieczór! Nie było mnie tutaj przez weekend, a tu 40 nowych stron... Po nadrobieniu zaległości stwierdzam, że w sumie nie musiałem ich czytać, bo połowa postów była od witamosuszt186, a druga połowa od stałych bywalców, więc i tak byłem na bieżąco. Miałeś nikomu nie mówić... Chyba nie...
  11. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niestety w tej chwili nie mogę udzielić takiej informacji. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  12. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dziękuję za informację. Teraz już wiem. Poruszymy ten temat na najbliższym zebraniu zarządu. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  13. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecinam. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  14. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień dobry! Tak, ten sam. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  15. Makak Pałer

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Drodzy gracze! W imieniu A.P.K chciałbym życzyć Wam wszystkim dobrej zabawy i powodzenia! Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  16. Makak Pałer

    Świat 200 nadchodzi!

    Wiadomość z ostatniej chwili! A.P.K faktycznie będzie startować na s200! Obecny skład nie wróży nam sukcesu, ale do końca wstępnego logowania jeszcze dużo czasu, więc wszystko się może jeszcze zmienić. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  17. Makak Pałer

    Świat 200 nadchodzi!

    Drodzy forumowicze! Do graczy A.P.K została niedawno wysłana grupówka odnośnie zmiany haseł do kont na plemionach. Dziękujemy Wam za sugestię! Jednocześnie apelujemy do liderów pozostałych plemion, aby taką informację również wysłali do swoich graczy! Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  18. Makak Pałer

    Świat 200 nadchodzi!

    Jako rzecznik prasowy A.P.K czuję się zobowiązany sprostować Twoją wypowiedź. To nie jest fejkowe konto. To stare konto naszego zaufanego gracza, który zgodził się "przechować" A.P.K przez kilka dni, jako że sam nie będzie startował. Uspokajam więc wszystkich, którzy myśleli, że straciliśmy...
  19. Makak Pałer

    Świat 200 nadchodzi!

    W tej chwili nie mogę ani tego potwierdzić, ani temu zaprzeczyć. Pozdrawiam Makak Rzecznik prasowy A.P.K
  20. Makak Pałer

    hej :)

    hej :)
Do góry