Wyniki wyszukiwania

  1. Lord Hienas

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Widzę playersy oklep dostali i się kasują, elegancko. Czy jutro gra na jakimś świecie?
  2. Lord Hienas

    Analizy Marszalszona

    Solidna analiza się szykuje, co najmniej 59 stron a4 mała czcionka
  3. Lord Hienas

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ale @KayaNaPaczaju to ciężki dzban. Jak tam byku, pamiętasz te zbrodnie Ukraińców hajpowane przez posłów konfy, których sprawcami okazywali się Polacy? Żona bosaka pracuje w ordo luris czy jak im tam, ale już chyba Rassija nie daje im pieniążków, bo mają problemy finansowe, a przepływy z Rosji...
  4. Lord Hienas

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Bynajmniej na bombelki dali
  5. Lord Hienas

    Analizy Marszalszona

    Chcesz na pw? W wersji niemieckiej czy polskiej?
  6. Lord Hienas

    Analizy Marszalszona

    Ta na pewno, mój poprzedni też miał być ostatnim, a robię pdf'y z darmiarzami z jUTRA i piszę tickety na support do niemiec :/
  7. Lord Hienas

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    @Kleomenes I Halo! Odbiór! Banik wleciał?
  8. Lord Hienas

    ANALIZA "DARMIARZE Z jUTRA"

    Odpal sobie regulamin i poszukaj co jest napisane o pushingu i czy jest zabroniony
  9. Lord Hienas

    Analizy Marszalszona

    Marshall ale jak chciało Ci się kretowac tyle czasu w Wariatach na 150? Ale za analizę plusik solidna xD
  10. Lord Hienas

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Chyba nie licząc tych ukrytych xD
  11. Lord Hienas

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ja myślałem że to są farfocle
  12. Lord Hienas

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Dokładnie nie można zapominać o kosiarzach 99 @Hannibal.. Oraz 105 @Honorata
  13. Lord Hienas

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Plejersy takie dobre czy inne plemiona takie słabe?
  14. Lord Hienas

    Światy 183 i 184 - dyskusja przedstartowa

    I byłoby pięknie, chodzą sluchy, że na start zdąży jeden z czarnych koni plemie jUTRZAKOW
  15. Lord Hienas

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Potwierdzam maxi wynosił z rady jUTRA wszystkie informacje, dlatego broniliśmy akcje
  16. Lord Hienas

    ANALIZA "DARMIARZE Z jUTRA"

    Nie było, ale Email do niemieckiego supportu wraz z dowodami jest tłumaczony na dniach i wysyłany, niestety prawdpopodbnie nie zdążą ich pobanować, no jUTRO się skasuje lub ich przejmą
  17. Lord Hienas

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Biedny Kleomens musi się męczyć chlip chlip @Kleomenes I Widzicie coś dziwnego w tych rapkach? Test dla spostrzegawczych Off bez wiary xD Ktoś wie ile robi się 2,5k LK na 3 poziomie stajni? Dobrze inwestowane drmy xD
  18. Lord Hienas

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wyczuwam ze przez jutro przeleje się plaga żółtych kropek, ale poczekajcie jak te 25% aktywnych zje pozostałych wtedy dopiero pokażą
  19. Lord Hienas

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Oczywiście, w tickecie będzie cały rozdział o tym jak sUPPORT(specjalnie z małej) chce uciszyć głosy, które wytykają żałosne oszustwa niektórych plemion, by ukryć swoją niekompetencję. Moje badania wskazują, że ponad 75% forumowiczów chce, żebyś z nami pozostał, więc przy tak przytłaczającej...
  20. Lord Hienas

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Drodzy gracze świata 182, jestem w trakcie pisania ticketa do supportu z Niemiec w sprawie żenującej pracy supportu na tym świecie. Żeby udowodnić Niemcom, że mój i mojego plemienia głos nie jest odosobniony zalajkuj ten post, jeśli uważasz, że support na tym świecie nie wywiązuje się ze swoich...
Do góry