Wyniki wyszukiwania

  1. Ceiter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To niezła amatorka się odjebala xD
  2. Ceiter

    Black na tropie SPEED - do obsługi gry

    Szukaj swojej 3 wioski
  3. Ceiter

    Black na tropie SPEED - do obsługi gry

    Nie do Ciebie to było, nie znam Cię. Black daj głos
  4. Ceiter

    Black na tropie SPEED - do obsługi gry

    Kogoś interesuje jeszcze zdanie typa co został 2 raz już podbity?XD
  5. Ceiter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pabian jednak kumpel
  6. Ceiter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co tam
  7. Ceiter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Beka z blacka znowu na etapie 1 wioski skończy xdddd
  8. Ceiter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Beka z blacka co sie na moim deffie rozbil
  9. Ceiter

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Jak bede wiedzial cos wiecej to napisze :)
  10. Ceiter

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Tzn pisze Ci z tego co ja pamietam moze i Ty masz racje, nie gralem wszystkich rund :D
  11. Ceiter

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Jak ja debiutowalem to kazdy latal na bocie jezeli chodzi o farme 99% ludzi ;) Wtedy nie bylo jeszcze AF'a
  12. Ceiter

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Normalny temacik wrocil ;d Za duzo niemcow ogolnie nie wbijalo na Polskie sp moim zdaniem ;)
  13. Ceiter

    SZYBKIE

    Nie ustawili jej na odpierdziel bo to ja wyslalem ustawienia, to moj blad byl
  14. Ceiter

    SZYBKIE

    Z zadnymi niemcami nie bylo problemu przynajmniej jak ja gralem sp a sporo w sumie przerw mialem, jedynie gandalfy i loser, ktory nie potrafil wykorzystac tych skryptow ;) O wioskach 12k+ i 200 atakow na minute to nawet nie wspominam bo takich rund nie oplaca sie grac
  15. Ceiter

    SZYBKIE

    Przeciez Loser mial te same skrypty co Gandalfy ;)
  16. Ceiter

    SZYBKIE

    Czy ja wiem... 3 tygodnie pisalem o tej rundzie jezeli sie nie myle i w koncu ustawili... I jezeli sie nie myle to Ty pisales,ze tylko na pisaniu sie skonczy xD
  17. Ceiter

    SZYBKIE

    Dokladnie :D pik 3s na kratke to troche za szybko xD Byly kiedys tak rundy ustawiane ale ludzi coraz mniej gralo a teraz wiadomo dlaczego nie ma rund ;) Wyzywajcie sie na tym liczeniu a tutaj troche ogarnijcie jezyk i powinno byc git ;)
  18. Ceiter

    SZYBKIE

    No bo ja z Kmicem tej rundy nie ustalalem tylko z Oskim a nie zwrocilem uwagi na predkosc jednostek ;)
  19. Ceiter

    SZYBKIE

    Zrobilem blad, moglem sie zadeffowac dobrze i tyle :D Predkosc jednostek byla zbyt duza i ciezko bylo cokolwiek ogarnac :D
  20. Ceiter

    SZYBKIE

    W niedziele jak pisalem z suppem to dostalem odpowiedz "za jakis czas" Ty latales tymi katami na mnie tez?;d pod innym nickiem?xD
Do góry