Wyniki wyszukiwania

  1. Zygmek101

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    No już dawno stwierdziliśmy wszyscy, że się nie znasz, regulamin też pisałeś kilka razy i taki Bastian3, np. ma gdzieś regulamin i sobie gra na mulciakach i pushingu. Dzięki tobie gra umiera i dobrze.
  2. Zygmek101

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Skoro wprowadzili coś na swój rynek i są na tyle *wybierz słowo opisujące osobę ograniczoną umysłowo*, że nie potrafią zapytać, bądź nie umieją skorzystać z bazy wypracowanej przez zespół, który to tworzył, to zanim wprowadzą coś to powinni to przetestować, skoro nie wiedzą jak działa. kmic...
  3. Zygmek101

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Pytasz się mnie dlaczego firma powinna przetestować produkt przed dodaniem na rynek? @Lateralis @kmic na jakiej zasadzie gracze z 1 wioską dostają bany za pushing, a Bastian3, który przejął każdą jedną wioskę darmę, a połowa jego RA jest nabita na samym sobie nie dostał tego bana?
  4. Zygmek101

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Bardzo mi się to podoba, że kilka lat po wprowadzeniu modułu snu przez InnoGames postanowiliście go przetestować. Czuć rękę fachowca.
  5. Zygmek101

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Domyśliłem się, masz błąd, który uniemożliwia samodzielny wybór. @Lateralis jak zwykle coś zepsuła, nic z tym nie zrobisz, bo support ma 25 minut, żeby Ci to naprawić, a oni nie są do tego zdolni, napisz ticketa, może Ci dadzą bonus 10/20% do inwentarza, bo zamiast 6h będziesz spał 10h z ich...
  6. Zygmek101

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Plemiona są tworzone z pasji, nie z obowiązku
  7. Zygmek101

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Chwilowo nawet jestem w topce
  8. Zygmek101

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Nie, nie zaczął się liczyć od zalogowania, tylko od przypisania wioski do mapy, różnica żadna dla graczy spoza wstępnego, a znaczna dla ludzi ze wstępnego. Dodatkowo wystąpiła losowość odnośnie odległości pomiędzy kontami przy takim samym starcie, ale no cóż, jak kmicic wchodzi i opisuje moduł...
  9. Zygmek101

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    21+1/22/18
  10. Zygmek101

    Dyskusja o sytuacji na świecie Special

    Top1 eko wbite można się kasować :)
  11. Zygmek101

    Gdy ręce opadają a pojawia się frustracja

    13 też ma bota do klinowania jbc :D
  12. Zygmek101

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    3. Nie, ale jak masz ropę na palcach i pierwszym uderzeniem rozetniesz skórę, to już na drugim zapiecze.
  13. Zygmek101

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    31. Tomek pewnie sobie czymś rękę naoliwi oszukista i będzie piekło, jakby Cię przypali
  14. Zygmek101

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    10. Mechanik jesteś i nie wiesz skąd olej może cieknąć? Pewnie specjalnie nie uszczelnił, żeby posag...
  15. Zygmek101

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    52. To nieźle odsypiasz
  16. Zygmek101

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    50. Oj to było do Tomka akurat :( A co do tego to zawsze mi się wydaje, że Ty nie w Żarach, tylko w Żorach mieszkasz :D
  17. Zygmek101

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    48. Wolne jest od tego, żeby się przygotować do pracy.
  18. Zygmek101

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    44. Przecież jutro wolne :(
  19. Zygmek101

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    42. A nie chcesz może mi o 2:20 cegielni kliknąć?
Do góry