Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Tak, jeszcze chyba 2 blaszki za mocarkę i 1 obrońce wpadły w tamtym tygodniu ;P Gratki Rohan :)
  2. Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    XDDDDDDDDDDD co za jebane cioty, beka z oszustów
  3. Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Przecież plemię które dotrwało do końca s190 nie ma nic wspólnego z tym tutaj poza nazwą
  4. Najlepsze plemię świata jubileuszowego świata 200

    Espada, wiadomo, można zamykać
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jak tam, kto w KS walczy a kto odpuścił?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Elite jako plemię grało jeszcze długo po tym jak TRD się poddało, jednak morale zwykłych graczy po kosie Klasyka znacznie spadło i pojedynczy gracze rzucali kontami, staraliśmy się to jakoś łatać ale KS skutecznie to wykorzystywało, wbijało masowo wioski na nieaktywnych graczach i ich sąsiadom...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Gratulacje dla Elity, mimo zbieraniny i niesamowitej prowizorki udało się dotrwać do endgame. TRD podobnie, choć tu pokładałem troche większe nadzieje. Gratulacje dla KS, nawet jak dostaniecie po dupie, to i tak pokazaliście, że wytrwałością można zajść naprawdę daleko. No i gratulacje dla...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    są 4 poziomy, dalej z tego co kojarzę nie ma Hetman polny (Poziom 4) Jako pierwszy pokonałeś 100.000.000 wrogich jednostek No nic, gratuluję Stefanom wytrwałości i dotarcia do finału :)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jednak jest ;P
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Chyba tak, nie wiem jak bardzo rozleniwił się Rohan walcząc z barbami, ale u Stefanów poza paroma jednostkami warzywniak jak chuj, pewnie im się nawet nie będzie chciało walczyć z Rohanem. Mam nadzieję, że David Wall nie skończył bo spoko gracz a wsie praktycznie za darmo wpadają Ps. jest Hetman...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Gandalfik, miałeś wziąć wioski z Maczetki a w końcu Rohan wszystkie wziął
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Mało kto tak uważa, każdy raczej wie że gdyby nie kosa klasyka, to byśmy po prostu jeszcze jakiś czas powalczyli na w miarę wyrównanym froncie. Kosa i złożenie się TRD spowodowały że ludzie, którzy byli aktywni i coś działali, zaczęli odpuszczać grę, poszedł efekt domina i na tę chwilę chyba...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Niestety od czasu jak TRD padło, u nas trochę ludzi odpuściło, co pociągnęło za sobą kolejnych. Na tę chwilę mało kto aktywnie gra. Gdyby nie sytuacja z TRD, pewnie byśmy dalej normalnie grali i sytuacja w wojnie z KS byłaby raczej wyrównana. Teraz leci na nas największa akcja KS do tej pory...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Widząc jak ludzie się przyłożyli do wysyłki to tu też chyba będzie akcja kasacja ; P
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    kolejny odklejony :rolleyes:
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Przynajmniej wyjaśniło się czemu Stefany wbijały przed grube Creazlera w nocy na wioski które mu oddawałem xD
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Tępić to takie kurwy jak ty i każdego kto popiera jakiekolwiek nieczyste zagrywki. Porównywanie wbicia diód na kosiarzu i posiadania wtyki na koncie wrogiego gracza jest trochę z dupy choć obie sytuacje są słabe. Co za parszywa gra w ogóle to jest niepojęte xD
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    No domyśliłem się, żartuję sobie ;p
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Na mnie leciało 11 karet ale zapomnieliście o offach :D
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    A co nam po wioskach TRD jak swoich nie ogarniamy
Do góry