Wyniki wyszukiwania

  1. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dla mnie mimo wszystko to bylo to samo skoro sie przez pol roku nasluchalem ze zaraz Zama wjedzie na bialym koniu niczym husaria pod wiedniem z odsiecza .
  2. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja po swiecie 100:
  3. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie , smieszy mnie taka gra i tyle.
  4. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Front na 20 kratek przy tej ilosci wiosek kurcze nie wiem czy sobie dadza rade :/
  5. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wolalbym walczyc na nich majac 2 razy mniej wiosek bez kreta niz przy rownej liczbie wiosek gdzie co chwile ktos ucieka albo sprzedaje komendy. No ale ja nie wyznaje #latwo jak wiekszosc graczy na no farmach. W ogole jak tam paniczny przeglad kadr i tw stats graczy zrekrutowanych w innych...
  6. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Prosty sposob zeby nie miec takich graczy u siebie to nie rekrutowanie tylko dlatego ze ktos to zrobil. A jezeli ktos jest nowym graczem to ja z dobroci serca jednak polecam swiaty z gielda na start.
  7. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    mgr stx 24k rw thepixone 74k rw ccc 4k rw pawcio 600k rw ale to porzadny grajek wiec zrozumiale Wszyscy byli w czlonie ktory mial nabite lacznie 12kk RO Mozecie sie smiac z mirka i macie pelne prawo patrzac na to jak prowadzi plemie ale walenie konia przez speed do wynikow kiedy spory % czlonu...
  8. Szari.

    Dyskusja świata 188

    Szale? sie rozwiazuja zeby wygraly Szale!
  9. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Najprostszym rozwiazaniem tego jest nie robienie matlocha na 300 osob ale co ja tam sie znam. Kompletnie nie zrozmiales tego co ci przekazal rotes juz wyjasniam #RotesLawyer Wyobraz sobie sytuacje gdzie plemie A broni sie przy pomocy bazy , 2-3 akcje na 0 jest super program pokazuje wszystko...
  10. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    dozylismy czasow ze 2 czlony po 100 osob to powod do dumy a nie wstydu :)
  11. Szari.

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Przeciez to idealnie pokazuje patologie tych ustawien , ten swiat rosnie za szybko wzgledem tego ilu jest graczy. W ogole nie zebym bronil Witam ale po spojrzeniu na sytuacje APK na tej mapce frontow mialem flashbacki z Go 170 (duzo zielonego jak na sklad ktory macie xD)
  12. Szari.

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Gieldowe rzadza sie swoimi prawami xD A jak już jebnie, to SPEED ruszy na te wioski jak krasnoludy na zloto i klejnoty w Morii, a wtedy dopiero zacznie sie placz reszty ekip, ktore na ten moment nie wydaja sie pomagac. W Morii najwazniejszy byl Mithlir - bylo to jedyne znane miejsce jego...
  13. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobra opcja bylaby tez inna tabela kar na swiaty z gielda i bez gieldy. Bo wszyscy dobrze wiemy ze rozchodzi sie o te pierwsze. Zbanowanie tam gracza z kasacja to strata $$$ . Niech oni sobie boca z banami na 5 dni , na swiatach bez gieldy gdzie taki gracz nie przynosi wam dochodu odrazu do wora...
  14. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Glownym problemem jest to ze bany za bota sa banami tylko na dany swiat. Najpierw dostajesz 5 dni , potem jest 14 dniowy z kasacja mowisz papa i idziesz sobie grac dalej na inny swiat Z TEGO SAMEGO NICKU CZESTO Z BLACHAMI. Jakby to byl ban globalny takze na przyszle swiaty to zaloze sie ze 90%...
  15. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @xUnc Nie chodzi o pp , to byl bot bardzo popularny na swiatach z gielda , jakbyscie sobie zdawali sprawe jakimi kwotami sie tam obraca to byscie zrozumieli dlaczego ci ludzie dostali kolejna szanse xD
  16. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kolego ,,poszedlem pic sry ze padl front z legend'' nie gram na 200.
  17. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ten swiat jest tak szybki ze 14 dni mija w 5 dni , to jedyne logiczne wyjasnienie tego co robi ten tzw. ,,support'' gry. Mogliscie zrobic cos dobrego , ale wyszlo jak zawsze.
  18. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Szkoda ze ta blokada na ataki nie potrwala chociaz pol godzinki zeby sobie spisac ludzi i wrzucic na czarna liste ;(
  19. Szari.

    Dyskusja świata 188

    Smieszne ale takie polaczone grzyby z 7-8k wiosek > rozdrobione na 2 czlony grzybki 11k wiosek , ale wtedy nie jest #latwo a blejko lubil #latwo
  20. Szari.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie no to juz jest cios ponizej pasa , kibice united tez ludzie xD
Do góry