Wyniki wyszukiwania

  1. BeczkaWisniowa

    Królewski jarmark - komentarze

    Jesli wylosuje sie 2x bonus do surki 30% i odpali sie obydwa, to bedzie lacznie 60% bonusu, czy nadal 30?
  2. BeczkaWisniowa

    Wersja 8.35 - komentarze

    Top1 toczaden wyznacznik umiejetnosci. Najlepszy przyklad DuchUlicy. Kliny to tez nie umiejetnosc strategiczna. Akurat ja wbijam kliny ponizej 1s na telefonie, wiec mnie to nie powinno ruszac. Tylko niech dotrze do Ciebie, ze obecnie gracze maja ograniczona mozliwosc wysylania synchro, jak i...
  3. BeczkaWisniowa

    Wersja 8.35 - komentarze

    Co Ty tu z jakims twtotal wyskakujesz. Na SP to niech wprowadzaja co im sie zywnie podoba. Na SP nikt nie gra z urzadzen mobilnych. Siasc kilka h przed kompem i rozegrac runde kiedy ma sie na to czas to nie zaden problem i tam ta aktualizacja niczego nie zmieni. Jesli ta grupa elitarnych pro...
  4. BeczkaWisniowa

    Wersja 8.35 - komentarze

    Nie chodzi o noobow. Jeszcze pare lat temu ta gra polegala na poznaniu przeciwnika, jego godzin aktywnosci. Nie bylo smartfonow, tabletow (lub posiadal je niewielki odsetek) ani aplikacji informujacej o atakach. Teraz gracza ciezko zaskoczyc. Ale przynajmniej jest rownosc. Zalozmy, ze 2...
  5. BeczkaWisniowa

    Wersja 8.35 - komentarze

    Jestem na nie. Mow sobie Kmic co chcesz, ale teraz kazdy obudzi sie w nocy na 2 minuty, pusci 10 synchro z telefonu nie wstajac nawet z lozka, a obronca zeby poklinowac pol nocy nie przespi. Skoro gra ma miec tylko aspekty strategiczne, to dajcie i automatyczne klinowanie. Wtedy przynajmniej...
  6. BeczkaWisniowa

    Światy 86 i 87 - dyskusja

    Dalej gramy, odezwij sie na gg to tez zagrasz :D
  7. BeczkaWisniowa

    Światy 86 i 87 - dyskusja

    Mrozu na nic sie nie musi szykowac. Nie jest typem frontowca o czym wielokrotnie sam pisal. Inni za to sa w pelni gotowi na Twoje wyjasnienia :D Na szczescie nie ma durnych odkryc ani warunku punktowego, wiec prawdopodobienstwo spotkania sie na froncie jest bardzo wysokie :)
  8. BeczkaWisniowa

    Zapowiedzi nowego świata

    zbyt skomplikowane, chociaz faktycznie info o nowych swiatach mogłoby pojawiac sie nieco wczesniej PS. dajcie w koncu te nowe swiaty :D nawet specka na wakacje nie daliscie.... zniszczyliscie mi wakacje :(
  9. BeczkaWisniowa

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    tak wlasnie mysle :P wychodzi srednio po 1k wiosek na lebka - przy predkosci 2.0 spokojnie do zrobienia przez rok ;)
  10. BeczkaWisniowa

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    ja bym stawial na niecaly rok :p
  11. BeczkaWisniowa

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    Ojki niby nie startuja, ale mam nadzieje, ze jednak zmienia zdanie :D
  12. BeczkaWisniowa

    Światy 66 i 67 - dyskusja

    no to startujemy na 67 ;) na 59 juz nuda wieje, wiec fajnie ze dali nowy bez farmingu przed zakończeniem tamtego :p no i oby konkurencja na jak najwyższym poziomie stała, a na to właśnie się zanosi :p
  13. BeczkaWisniowa

    klub piwosza :)

    na przepitke się nadaje, inaczej nie bardzo (jak zresztą każde smakowe piwo :p)... ja polecam V.I.Pa z biedronki :D
Do góry