Wyniki wyszukiwania

  1. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Tobie mama zmienia pampersa 4 razy dziennie hehe Tak bardzo jesteś obsrany przed wielkim P hehe I tak co świat
  2. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    My jesteśmy czempioni zdobywcy i kręcimy serwem do końca czerpiąc przyjemność z tej gierki. Nie ma większej przyjemności od wyjaśniania ludzi z FO typu Borowik Freeze czy inne chłopy co głośno krzyczą czy robią sobie prześmiewcze nazwy wsi a potem znikają. Nie sramy pod siebie i nie rzucamy...
  3. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Z matika taki dowódca jak z BNK kulturalny człowiek xD Do dzisiaj wspominam jak porzucił Plose i dał nogę na akcji nuppków. Dobrze niech was prowadzi ;)
  4. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Widzę że key już gra bez dowódcy (ksantu) :)
  5. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Bez różnicy czy będziecie mieć 57 czy 60 miejsc bo i tak was spakujemy na Arkadię.
  6. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Tu prawdziwe staty liczące też tych co wyrzucono. Jutro dojadanie więc zakręcimy do 50. Myślę, że organizacja w mniam leży a i frontowcy którzy przy nas graniczą dają sobie notorycznie ubijać masę wojsk. RA do RO praktycznie 1:1 i to już kolejna taka akcja na nich. Bliżej im do ogórków niż...
  7. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Dzisiaj nawrotka na Mniam +40 póki co. Od piątkowej akcji wygląda to tak
  8. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Dostali nazwę ale oddają wioski Coś za coś
  9. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Staty z dziejszej akcji na Mniam. Pozwoliłem sobie dodać 1337. bo tam jeszcze lokalnie dzisiaj działali. Co prawda to nie mniam ale chłopaki z 1337 którzy nie dostali nazwy. Może @Wasyl1 mi powie czy mogę ich dodać do statystyk czy nie? Strona: 1: Plemiona: P!, P!!, FWK Strona: 2: Plemiona...
  10. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Gratuluję 1337 otrzymania nazwy MNIAM. To zaszczyt którego jeszcze żadna ekipa nie dostąpiła. Cieszy mnie to że nie potraficie ogarnąć swojego nowego członu. Jestem bardzo spokojny o wojnę z MNIAM :)
  11. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Playersy słabe inne plemiona takie mocne
  12. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    BOLI CIĘ WIELKIE P!
  13. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Dzisiaj wbija nasza pierwsza akcja na Mniam Wojsko rżnięte aż przyjemnie. Jak Bóg da to będzie 30-40 wsi na plus Jutro chyba wbija na nas ich akcja także będzie jakieś porównanie obu ekip.
  14. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jutro to plemię pokroju elity k44 Na plus że wytrzymali dłużej niż Everlast potężnego szymkaninjy
  15. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Będą grać pod nazwą Pojutrze
  16. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jprdl Jedna lokalka Kanara i już pytanko o zapki
  17. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Bardzo dobra akcja z ich strony. Zawsze mogli wyjść na 0 i byłoby słabo.
  18. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Dajcie staty z tej dzisiejszej akcji bo jeszcze konie nie waliłem a chyba jest do czego
  19. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Staty od piątkowej akcji do dzisiejszej nawrotki.
  20. Araagorn

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Edytuj to ostatnie na " Pozdro dla kumatych"
Do góry