Wyniki wyszukiwania

  1. markopolo19

    Analiza by markopolo19

    Znajomy się odezwał na pw w tej sprawie, więc jeśli dostanę wolne w czwartek to postaram się zacząć ją wtedy pisać. Ale muszą być like`i. Nie obiecuję że dokończę, zależy czy mnie ktoś nie zjedzie przez ten czas i czy ćwiartka południowo-wschodnia utrzyma częstotliwość padania Stefanów. tutaj...
  2. markopolo19

    NAJCIEKAWSZA analiza od markopolo19

    Trochę like'ow pod tym postem i jak co świat, na którym gram napisze analizę Im więcej, tym szybciej napisze. Prawdopodobnie jutro. Proszę o zachowanie kultury i o zdrową dyskusje, cała analiza będzie tylko moją opinia i będzie miała nutę ironii, bądź lekkich zaczepek.
  3. markopolo19

    Sortowanie Rankingu

    Pewnie było.. nie wiem. Co powiedzie na sortowanie w Rankingu? Jeśli chodzi o mnie - ciekawi mnie czasem kto ma najwięcej wiosek, czy Punkty na wioskę, albo którzy w Rankingu na Kontynencie są poszczególni gracze z plemienia, bądz w Rankingu Agresora. Mam nadzieje że rozumiecie o co...
  4. markopolo19

    Support

    Ile trzeba czekać na odpowiedz w supporcie? Napisałem zgłoszenie 4 dni temu i nadal cisza.. :/
  5. markopolo19

    Skrzynka nadawcza

    Hej! Co wy na to.. żeby dodać skrzynke nadawczą jako kolejną zakładke w wiadomościach?;) Nie raz miałem sytuacje, przy 10 wiadomościach naraz, że nie wiedziałem czy napewno wyslałem to.. co chciałem napisać. Myśle że nikomu nie będzie przeszkadzała owa opcja, a przyda się napewno :)
  6. markopolo19

    Problem

    Mam pytanie odnośćie Twstats.. grałem na 75, miałem troszke pkt.. oddałem wioski i zakończyłem gre(0 pkt i juz nie wbijalem).. wbijam sobie z ciekawosci i nie ma że tam grałem, ani jak wchodze "byli gracze" czemu tak?;o
Do góry