Wyniki wyszukiwania

  1. *Gwiazdeczka*

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    48 Tak, aż mnie nie wywalą...
  2. *Gwiazdeczka*

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

  3. *Gwiazdeczka*

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    324 Jutro mogę ustawić na pojutrze, jak ktoś chce może ustawienia na pw wysłać
  4. *Gwiazdeczka*

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    284 Zrezygnowałam z Teamu kilka miesięcy temu, więc nie ma roboty dla mnie na tym forum. Tylko Magda chce abym wróciła i dlatego nie mam praw zabranych.
  5. *Gwiazdeczka*

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

  6. *Gwiazdeczka*

    *Gwiazdeczka*

    Rubinowy
  7. *Gwiazdeczka*

    *Gwiazdeczka*

    O kurczę, mów tak do mnie więcej to od razu będę Twoja <3
  8. *Gwiazdeczka*

    *Gwiazdeczka*

    Jak Ty taka latawica jesteś, i wszystkich chcesz sprawdzać dogłębnie, to ja odpuszczę, mnie interesują wierni, takich dla których będę oczkiem w głowie, tylko ja mam się liczyć.
  9. *Gwiazdeczka*

    *Gwiazdeczka*

    No Ja pisałam Ci już najpierw musimy pochodzić za rękę z tydzień, bo ja nie jestem taka łatwa. Jak wytrzymasz ten tydzień, to masz spotkanie z moimi siostrami, które przerobią Cię na wszystkie strony i wtedy ewentualnie powiedzą mi czy warto zainteresować się Twoją osobą.
  10. *Gwiazdeczka*

    *Gwiazdeczka*

    No kochany, musiałbyś się bardzo postarać o mnie, aby mnie poznać, aż tak "dogłębnie". A wiesz jak to bywa z takimi cwaniaczkami jak Ty? Cwany w necie, a pipka w świecie.
  11. *Gwiazdeczka*

    *Gwiazdeczka*

    Nie powiedziała nigdy tego żadna kobieta... Kochanie zbyt duże doświadczenie i takie teksty nie robią na mnie wrażenia. Zapraszam do Wrocławia, oprowadzę Cię po najpiękniejszym mieście w Polsce, pochodzimy za rączkę z tydzień.
  12. *Gwiazdeczka*

    *Gwiazdeczka*

    Tylko ten Putin to miał czym wjechać w tą Ukrainę, a Twoje 6cm mnie raczej nie ruszy.
  13. *Gwiazdeczka*

    *Gwiazdeczka*

    @GINEKOLOG X BJOEN, kochanie ja nie jestem taka łatwa, ze mną trzeba najpierw za rączkę chodzić z tydzień
  14. *Gwiazdeczka*

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    293 Przykro mi, w tak ważnym momencie Ciebie nie było ;(
  15. *Gwiazdeczka*

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    290 szkoda, że nie oddałeś mi żadnej wioski :D
  16. *Gwiazdeczka*

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    s177 mnie wykańcza, wątpię że wrócę do gry.
  17. *Gwiazdeczka*

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    72 Kapinozaur Ja więcej w plemiona nie gram, mam taką nadzieje.
  18. *Gwiazdeczka*

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    nie miałam moderatora, jak zdezygnowałam ze smoda dostałam blaszke moda zakończenie miało być 9, ale dominacji nie będzie wbitej. 64. @boh12prawdziwy ludzie chcą Ci pogratulować zajebistej gry...
  19. *Gwiazdeczka*

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    18
  20. *Gwiazdeczka*

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Do góry