Wyniki wyszukiwania

  1. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A co ma być ? Pewnie rekrutacja kretów z Wyg, już nawet miejsca w kropkach szykujecie widać :)
  2. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Sodówka bo bronie interesów swojego plemienia czy co ? Jak ktoś nas z APK zacznie atakować to też się będę bronić :D Ja się skupiam i robię swoje, na sodówke przyjdzie czas
  3. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A skąd wiesz że to nie byli ludzie Enek ? XD To jak zrekrutujecie swoich kretów wygach których na pewno macie to też powiesz że od początku wasi byli :)) Kanar, przegrałeś na argumenty poddaj się :p
  4. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobrze @Fabcio wszyscy się poklepali po plecach, ale nie manipuluj. DUDU nie wysłali nawet offa na Węgrów. Z nami wojna trwa tydzień i dostali akcje + nawrotke co daje wynik -90. Faktycznie gdyby nie ich obrona było by pewnie o połowę więcej, ale Twoje porównanie jest całkowicie bez sensu...
  5. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co do Węgrów trzeba przyznać, że bronią się dzielnie, chociaż są bez szans. Godna podziwu obrona i zaangażowanie mimo duży strat wioskowych. Pozdrawiam Ave TI
  6. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy jaką przewagę daje taka baza, chociażby możecie sobie wrzucić na mapkę koordy każdej atakowanej wioski uwzględnieniem tych na które prawdopodobnie lecą offy. Dodajmy do tego że mamy komendy bądź chociażby rozpiskę jednego gracza i znamy rejon akcji...
  7. Nezus

    STOP ABORCJI!

    Zgadzam się Blackiem. Cywilizacja, która zaczyna zbijać swoje dzieci jest na drodze do upadku. Tak samo upada nasza-zachodnia, przy wiwacie i fajerwerkach wielu osób..
  8. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No właśnie, a @Kanarinios. się upierał, że żadnego rozwiązania nie było :D Samo to wydarzenie już dało potężny boost rozwiniętych wiosek. Krzywa akcja, ale stawka jubileuszu wysoka więc pewnie nie ostatnia
  9. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    3D może i nie było plemieniem speed bo komu by się chciało takie intrygi knuć- choć nie można tego wykluczyć. Faktem jest jednak, że spora liczba osób wystartowała na plecach i dołączyło do tego 3D infiltrując je. Czy ktoś się dostał do rady i stanu wojsk ? To już tylko domysły. Jest to...
  10. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Po tym co o mnie piszecie gdzie się da po kilku latach gry? Nie dzięki..
  11. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie wygra.
  12. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Rekrutacja tylko kupi trochę czasu. Stosunek RA:RO tragiczny wręcz dla ekipy z centrum. Nie zazdroszczę pozycji, bo każda decyzja wydaje się teraz zła. A coś jednak trzeba zdecydować
  13. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hell nie otrzymało jeszcze żadnej akcji od TI bądź dudu z którym chyba ledwo graniczą.
  14. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dziękuję kumplu. Niestety wczoraj nie mogłem być aktywny gdyż niszczyłem na zastępstwie HELL. Miło jednak widać iż honorujesz umowę, pozdrawiam.
  15. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Podpisuje umowę, dołączając aneks odnośnie plemienia APK gdyż osobiście nie uważam graczy a także plemienia APK za obłudników i oszustów. W tym aspekcie polityka FOntowcow jest niezależna. Mój lajk jest dowodem zatwierdzeniem umowy.
  16. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Już z jednym FOntowym wrogiem zostałem kumplem. Nigdy nie mów nigdy. Ale tylko jak podpiszesz sojek z TI na FO
  17. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dałem Ci żebyś przez chwilę poczuł jakby ktoś Cię lubił
  18. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kanar według twojej logiki skoro macie pona z APK to tak samo jesteście w koalicji z Ares i BCM <rotfl>
  19. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Myślałem że gorzej się to dziś dla APK skończy. Mimo to zależy jak wynik się zmieni do końca dnia. Na pewno Witam liczyło na więcej, po RO widać że gruba akcja
  20. Nezus

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przypadkiem do speed :D Oczywiście ja nie mam nic przeciwko temu, bo wiele plemion tak robi, ale hipokryzja aż kipi z twoich postów
Do góry