Wyniki wyszukiwania

  1. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A Ja biedny jestem abstynentem i nie pije w ogole.. nawet 0% :(
  2. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    No tutaj z Mojej okolicy tez gracze kos twierdzili, ze maja easy swiat itd xd dzis niestety Ich z Nami nie ma Ok3m to rura, ktora zawsze kombinuje, zeby ugrac jak najwiecej dla Siebie i Swoich wafli. Kolejny raz wyszedl na tym jak Zablocki na mydle.. Szkoda tylko grajkow typu Mixon, Ufo, ze...
  3. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Home, Mordo. Pewnie po obu stronach sa takie akcje, ale w tych czasach ogolnie trudno o szacunek w tej grze xd dla wiekszosci liczy sie tylko wygrana, nieistotne w jaki sposob... Z drugiej strony.. szacunek dla ludzi, ktorzy popieraja rure Ok3m, hmm.. Osobiscie bez zawahania daje delete badz...
  4. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Akurat karkowka wjechala Wariacie.. Wzajemnie Mixonik
  5. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ktos zamawial popcorn? Niezle jaselka sie odgrywaja widze xd
  6. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Wlasnie.. Iksdee zawsze Mi pomagal. Ostatnio nawet i zakupy w biedronce Mi zrobil, rachunki pooplacal.. a Ty Mixon nic wiec wybacz, ale lipTon xd
  7. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Oddajcie Mu.. Ja Mu podpadlem i juz Mnie gosc przejmuje, brak mozliwosci klinowania, wszystko dograne na 2ms :/
  8. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Mixon jak cos to wbijaj do Nas to Cie zabunkrujemy. Mamy komendy jak cos to mozesz liczyc na mobilki badz kliny xD Albo moge 1s po odbijac, jesli Ci to nie przeszkadza
  9. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ufo jest kocur!! Czapki z glow <3
  10. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ufo - gorszych od okema nie ma wiec nie zgodze sie z Toba.. moze sa i u Nas tacy, ktorzy na innych swiatach kosowali, ale okem zawsze byl w stanie skurwic sie na maxa byle sie utrzymac przy grze xD Slowo, ze przez nascie lat gry wiekszej rury nie spotkalem :)
  11. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Tu tylko pasuje tekst slynnego bijoka Najmana.. 'Gdyby nie przeciwnik to bym wygral' xD
  12. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Wal Pan smialo Mi tez jakies RO by sie przydalo jeszcze xd
  13. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Powoli kosa konczy przygode.. OkEm wylapal gonga na brode.. Chcial jakims lodem swiat uratowac.. Komus oyebac i znow skosowac.. Milutkie slowa slal znow do wroga.. Przysiegal wiernosc.. Na bliskich.. na Boga.. Takiego dog'a nikt nie szanuje, Na innych swiatach stal sie juz chuyem.. Troszke...
  14. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Siemanooo.. Gratulacje Mordunie wygranego swiata, wielkie 5 dla Was <3
  15. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Dejta spokoj, az zal to przejmowac xD
  16. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ufo poczekaj, bo tu od Waszych ziomkow wioski mozna zawijac bez zbijania murka to Ci uzbieram jeszcze pare wsi xd
  17. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ufo przekonales Mnie.. Puszczam kierownice, z fartem ekipo xD
  18. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Potwierdzam, mozna ignorowac. U Mnie to juz full offy sla na 7:50 rano, nie chce sie 10 minut czekac, zeby w bonusie nie wchodzily xD Ataki rozpaczy tak zwane.
  19. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ok3m wyslal na Mnie atak.. troszke sie cykam, taka legenda Mnie atakuje xD Bog frajerstwa
  20. Zioomalekk Dexs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Mordo.. U Nas tez tak jest.. Niektorzy wlasnie sprawiaja wrazenie takowych ludzi, bo probowali dorownac inteligencja Ok3m i innym xD
Do góry