Wyniki wyszukiwania

  1. BulwaZaglady

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Akurat skilla ma
  2. BulwaZaglady

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Wstawaj Black. Jesteś cały mokry
  3. BulwaZaglady

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Przygotowania miałem do zawodów :(
  4. BulwaZaglady

    S200

    P! już nigdy nie zostanie zreaktywowane :)
  5. BulwaZaglady

    Świat 200 nadchodzi!

    Mi po nic, ale że żyjemy w wolnym kraju i mogę się wypowiedzieć na kilka tematów to to robię. Szczególnie że grałem w tą grę z 10 lat i widziałem jak ewoluuje.
  6. BulwaZaglady

    Świat 200 nadchodzi!

    Nie będę pisał o rzeczach których mi się nie podoba Bo bym napisał esej. A że w sumie nie gram w tą grę już od blisko roku to nie ma to sensu i raczej nie zamierzam wrócić już do tego.
  7. BulwaZaglady

    S200

    S99 jeden z bardziej wymagających na jakich grałem, aczkolwiek tam po prostu trzeba było mieć czas :) I być dostępnym praktycznie 24h na dobe. A co do pieprzenia Delmy - skasowali się mając jeszcze przewagę wioskową nad nami na 137, więc ich gadanie jest śmieszne.
  8. BulwaZaglady

    Świat 200 nadchodzi!

    Macie szczęście, że bardzo duża część osób w tej grze ceni sobie znajomości zawarte w tej grze, bo inaczej już dawno stracilibyście 90% klientów. Patrząc na to co przez ostatnie lata wyprawiacie z tą grą. Ona się nie rozwija tylko cofa w rozwoju, a z tego co kojarzę - każdy chce przyciągać...
  9. BulwaZaglady

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Mam rozdwojenie myśli. Kibicować plemieniu tego zjeba Mankovskiego czy Keyom ...
  10. BulwaZaglady

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Żeby kogokolwiek zniszczyć na plemionach to trzeba wyjśc z etapu 1 wsi.
  11. BulwaZaglady

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

    Walczyliśmy z MNIAM i KEY XD I mieliśmy wlatywać w Jutro, żeby zaraz otworzyć sobie front z MAG. Jakby Zicu nie był tam dyplomatą to byśmy się nie dogadali nigdy. Ale czasami warto było schować własną dumę do kieszeni dla dobra plemienia. Uważam i uważałem dalej że Jutro jest gównem. Wiedziałem...
  12. BulwaZaglady

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Hmm :) Poproszę nazwę P!-KEY jak wygramy. Załatwię wam frontowców. AOS straci frontowców :) I możemy grać XD
  13. BulwaZaglady

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ty jesteś serio totalnym debilem. Ale w sumie czego się spodziewałem od chłopa który wysyłał jakies idiotyczne filmiki ze sracza ... W dobie ostatniej afery Pandora to Ciulusek może jednak zawiń manatki bo jeszcze będziesz jak Baxton. KIEDY P! miało wyrównany front? Od początku świata mieliśmy...
  14. BulwaZaglady

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Naucz się wymawiać "R" to pogadamy Xd
  15. BulwaZaglady

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Może powinieneś udać się wobec tego na księdza. Podobno na parafii w Dąbrowie Górniczej jest wakat. Tylko uważaj żeby Ci dupy nie rozerwali.
  16. BulwaZaglady

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Czy mnie dupsko piecze? To nie ja mam kompleks wielkiego BULWY i nie oznaczam w każdym możliwym poście na świecie, który że tak powiem gówno mnie interesuje (życzę wygranej WOJSENOM i BNKowi). Jaki był twój wkład? Pytam bo nie przejąłeś nawet pół wsi na tamtym świecie. Jedyny wkład to chyba...
  17. BulwaZaglady

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Czyli rozumiemy, że twoim celem życiowym jest nasranie wypocin żebyś miał TOP1 liczby postów?
  18. BulwaZaglady

    Dzień Dobry Misiaki

    XDDD W sumie to 182 to była największa parodia świata. Każde plemię się zesrało walki z nami na końcu - nawet przy przewadze 70/30 na ich korzyść. Nawet nie wiem kto tam wygrał świat? - Keye? Dostawali wpiernicz od nas kiedy się bili się z nami tylko na jeden front, dostęp do obrzeży. A my...
  19. BulwaZaglady

    Przyszłość Plemion

    Debilu głupi to Ty zrobiłeś temat z moim nickiem, Jesteś ściekiem, który nie wyszedł nigdy z etapu 2 wsi, więc już sobie tak nie dopowiadaj.
  20. BulwaZaglady

    Przyszłość Plemion

    Bo on mnie wielbił i chwalił do pewnego czasu :( Zmienił narrację jak odrzuciłem jego "szorowanie mi berła".
Do góry