Wyniki wyszukiwania

  1. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    3 siemanko :)
  2. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    0 proszę na spokojnie się wypowiadać, bo mi bałagan w dziale liczenia robicie xd
  3. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    0 Boh no jak tak możesz nie zawołać mnie ?
  4. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    0 jak Adeq mnie nie chce to nie mogę grać
  5. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    11 ogólnie to co tam u Ciebie ?
  6. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    9 kto jak kto, ale on ma dar do wszystkiego
  7. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    4 no właśnie Ty BOH mnie nakierowałeś i wracam do męczenie was forumowiczów swoim bytem
  8. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    0 zapomniałem zerować ostatnio siedzę i rozmyślam o sensie życia i mnie zaskoczyliście, że w tak krótkim czasie do tylu doszliście
  9. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    popraw kolega wpis 0
  10. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    0 dzień dobry wieczór xdd
  11. Dzień Dobry Misiaki

    No i powtarza się sytuacja, gracze bez honoru wsadzają kosę Tajemnica plemię co honoru nie ma za grosz, ale cóż plemiona właśnie są pełne takowych graczy umiejętności brakuje w normalnej walce więc łatwiej jest wsadzić kosę. Tłumaczenie też marne z wstawianiem przyczyny takiego zachowania.
  12. Dzień Dobry Misiaki

    no wiesz plan jest prosty sprzedać w miarę szybko własne plemię, dołączyć do tajemnicy miejsce zaklepane będzie blaszka ważna kwestia oczywiście ja tam offa nie mam to w tej akcji nie wyślę więc dla mnie to wszystko jedno :) nie mogę dołączyć bo jestem wierny swoim zasadom, jak już wsadzać...
  13. Dzień Dobry Misiaki

    jak nie gram, gdybym nie grał nie wypowiadałbym się żenująca jest gra wasza, ale nasza władza ma jeszcze lepszą opcję teraz planują akcję walnięcia na 20-30 godzin byście mieli czas walnięcia w nas i zjechania nam wiosek bo offów nie będziemy mieć aby odbić wioski
  14. Dzień Dobry Misiaki

    a i tak różnica między nami jest, że ja czytałem każdą Twoją wypowiedź odnoszącą się jakiejś sytuacji z x światów wstecz by połączyć jakimś cudem fakty ze światem aktualnie rozgrywanym niestety tak się często nie dało. Ja tutaj pisze odnośnie świata aktualnego, bo na światach poprzednich nie...
  15. Dzień Dobry Misiaki

    ale ja nikogo nie prowokuję, piszę swoje subiektywną opinię na temat tego co się dzieje w dwóch plemionach a`la sojuszniczych tak naprawdę nie wiem czy to jest sojusz czy to przypadkiem nie jest plemię władca i poddany xd
  16. Dzień Dobry Misiaki

    ale pomożesz kolego trochę tajemnicę potyrać ? Oni są warzywami najczęściej burakami z racji że się strasznie czerwienią, gdy widzą że ich sojusznik ich dogania w punktach i wsadzają swoje bezręczne ciałka w rezerwacje sojuszniczego plemienia. Black nie chciałem Cię nigdy warnować, ale...
  17. Najlepsze plemię s186

    Łatwiej będzie wymienić najgorsze plemiona tego świata TOP1 Chaos, ale na równi Tajemnica dwa plemiona, które są w pakcie a grają jakby prowadzili wojnę, tylko jakim cudem zapytać można, a takim że jedno ma radę, która by drugiej nawet wlazła gdzie ciężko się dostać.
  18. Dzień Dobry Misiaki

    Ale ta Tajemnica to zerowe plemię sojusznika robi w ciula, zero umiejętności gry nadrabia nieudolnością rady sojuszniczego plemienia. Dwa pośmiwiska tego świata się szykują.
  19. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    0 dobry wieczór
  20. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Do góry