Wyniki wyszukiwania

  1. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    pewnie tak
  2. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    na s188 jak bana dostałeś to też takie screeny do suppka wysyłałeś? xd
  3. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzisiejsze plemiona wyglądają tak jak my wszyscy je kształtujemy. To że jedna osoba tak robi nie znaczy że wszyscy też musimy. Nie warto powielać standardów z którymi nie chcielibyśmy być łączeni a na tą chwilę narracja Waszych graczy brzmi "nie popieram tego ale...". Jak czegoś nie popieracie...
  4. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ich zadaniem było wbicie kosy, dostarczanie Wam komend i informacji. I co najbardziej kuriozalne... z plemienia MirkaHandlarza xD Trochę wstyd
  5. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    I ich reakcją było narekrutowanie większej ilości potencjalnych kretów na obrzezach. No tak to logiczne xd Stary plejers spytał mnie gdzie jest Kanar. Odpowiedziałem mu ze kanar żyje i walczy w obronie rekrutacji. Odpowiedział mi wtedy stary plejers "stary kanar to by ich za to zwyzywal i...
  6. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Poza dogadaniem całego Time czy jak to się tam nazywa, które defacto jest Waszym kolejnym członem to nie xd
  7. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Problem taki ze na tym świecie nie ma ekipy która by mogła z czystym sumieniem zarzucić SPEED ze grają padake bo tylko rekrutują skoro wszystkie inne plemiona dokładnie w ten sam sposób zdobywają teren xd
  8. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    do 5ciu razy sztuka xD
  9. rotescorp

    Mapki CBA.

    Bezczelny skok na lajki użytkownika .MartinS po 10 miesiącach gry. Wąska analiza. #niesubuje
  10. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Fabcio dziwi mnie to jak płytko rozpatrujesz temat tym bardziej, że jesteś osobą, która stara się tworzyć analizy dla potrzeb FO. Pochodzisz do tematu z mentalnością typową dla gracza premium, który wszystko chciałby upraszczać nie dostrzegając ryzyk z tym związanych. Nie zrozumiałeś też...
  11. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia więc aby nie ciągnąć tematu w którym i tak się nie zgodzimy odniosę się do jednej rzeczy Grałeś w NHH (czy tam BL) a nie razem z nami
  12. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Patrząc po wynikach Twoich tworow to byłbym raczej ostrożny z posługiwaniem się słowem "potrafilem"
  13. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja bylem i twierdzę, że jeśli wiesz, że wrog z niej korzysta to nie daje to żadnej przewagi Po prostu można ją oszukać i przełamać front na strzała. Fajnie jest ją mieć ale jako pomoc a nie jego wyznacznik.
  14. rotescorp

    Statystyki wojny

    @andrew5000 jakieś uploadziki?
  15. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak w zasadzie to to jest bardziej wada niz zaleta. Każdy program/baza do analizy danych opiera się na tych samych założeniach i dokonuje podobnych wyliczeń. Wystarczy, że ktoś ruszy głową i przeprowadzi poprawnie wysyłkę atakow na akcje. Wtedy program zostanie oszukany a Wy, którzy opieracie...
  16. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    Podaję liste: Koniec listy
  17. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nic nie sieje. Po prostu zwracam uwage na fakty. Biorąc pod uwagę plotki o tym, że zdarzało Ci się pobrać sobie prowizję to mam nadzieję, że chociaż dobrze zainwestowałeś te pieniążki z tych 7 lat.
  18. rotescorp

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tylko za branie pieniędzy od ludzi na jakieś liche programy
  19. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    A to nie doczytałem dokładnie To 30h przed akcja ro już wszystko było oczywiste skoro jedyna szlachta jaka szła to na tamten rejon xD
  20. rotescorp

    Dyskusja świata 188

    @Profesor R na ile godzin przed akcja pokusiłeś się o ten post?
Do góry