Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie w weekend tylko w trzech króli w czwartek/piatek czy co to za gówniane święto było. Tak jak wspomniałem w moim dłuższym poście sam grałem na 30% , a w weekendy i wolne dni byłem off. Ps. Wioska została odbita Piszę na aragorna bo wiem dużo więcej niż Ty i znam go dużo dłużej niż Ty i mam...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Coś dzwoni w jakimś kościele ale chuj wie którym. Phll? Dreams? No ni chuj nie pamiętam chlopaki kiedy to było xD
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Kumpel nie bierz tego do siebie bo ja totalnie nie pamiętam z kim gdzie walczyliśmy a kto był sojusznikiem. Z czapy rzuciłem plemiona które gdzies się przewinęły. Ale skoro taką agresją pałasz to pewnie nie lubiliśmy się. Z Sss akurat relacje były chyba ok, ale tylu sojuszników wyzywalismy czy...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Zgadzam się w 100%, przez te swiaty wszystkie jebalismy każdego z błotem czy wroga czy chujowego sojusznika (sam to robiłem 3-4-5-6 lat temu te wszystkie Stefany Dreamsy sss inne chuje muje za dużo tego było żebym pamiętał) Pewnie jakbym przeleciał aos to 80% dostało od nas baty/przegralo swiat...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Szczerze mówiąc napinka wasza jest z leksza żałosna, kreowanie się na wielkich pogromców P...bez przesady Panowie, trochę skruchy, a nie dziecinnej gadany. Przywykłem że FO tak wygląda, ale po co te przechwalki i inne chuje muje z każdej strony. Kilka faktów obiektywnych: 1) militarnie nikt P...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ale straszne biadolenie, że wam się chce zanudzać. Mleko dawno rozlane, pykamy dopóki starczy pikinierow, wczoraj ciekawy dzien w defensywie, aż się poczuło adrenalinke jak za dawnych lat.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Heh to żeś powiedział co wiedział, takiemu emerytowi tej gierki jak ja możesz co najwyżej buty czyścić i loda robic w międzyczasie - jeśli pozwolę kasztanie. Jedyne z czego kojarzę twój nick to ze zbierania wpierdolu jak większość krzykaczy chcących obalić w koncu P. Swoje godziny już...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Gratulacje rywalowi, myślę że jak obie ekipy docisną to w miesiąc wakacje. Może gdyby był wolny przesył deffa, to moglibyśmy pokazać wiecej wraz ze współpracą z mniam i vege, ale jak bijecie razem prawie tyle offow ile my mamy wsi deff, to szybko zapasy wyczerpią się i nie ma czym bronić nawet...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Poprosiłbym o zapke do lepszej ekipy ale jakiś smród wymyślil blokadę składów :(
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ty to jesteś Janusz. Nie było milona prób tylko zawsze atak dostawałem wycelowany w idealne ms za pierwszym razem xD i tak xx razy cofka, także patrz w swoje podwórko
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Poważnie mniam/keys spina się o grube z 4 wsi w 50ms, czy antyklina 20ms, a sami wrzucają kliny w 5ms z cofki? Litości :D
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    ALe dzis sniadanko opedzlowane MNIAM MNIAM :)
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Sojuszem bym tego nie nazwał. Wzięliśmy sprawy w swoje ręce żeby wroga zatrzymać, bo was orali jak Twój stary pole.
  14. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Policyjna prowokacja to kiedy pierwsze koalicje anty sP!eed ?
  15. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    skoro jubileuszowy to HEG i NY tez mogloby zagrać, ale tak samo jak speed i P boją się ze dostaną oklep od laików hehe
  16. Ciekawy temat z francuskiego forum - świat międzynarodowy

    Pomysł pierwsza klasa, z przyjemnością zjednoczyłbym się z pozostałymi Polskimi plemionami żeby skopać tyłki innym nacjom :) A jaki problem postawić serwer dla tylu graczy... 10 lat temu nie było to problemem to i teraz powinni zrobić to od ręki
  17. Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    To fajnke ze w rejonie hds cisnales Oj. Niestety ja tam byłem pierwsza osoba nad hds i nigdy wioski nie straciłem na rzecz beretow, ewentualnie jakieś pojedyncze. Uwielbiam te bajki po latach. Dodatkowo zaznaczę że Oj... Tutaj nie ma i pewnie nigdy już nie będzie.
  18. Światy wychodzące poza rutynę

    Pomysł ze zwiększeniem liczby wsi na start ekstraklasa. Nawet do 2 - to dwukrotnie zwiększy nasze malutkie światy, a co dopiero jak dostalibyśmy 3 wioseczki :) Gra nabrałaby trochę kolorytu i wróciłyby w jakimś stopniu stare dobre czasy gdzie koniec świata nie był na K43 i było więcej a)...
  19. Światy 98 i 99 - dyskusja

    nie jesteśmy faworytami ;)
Do góry