Wyniki wyszukiwania

  1. micfil94

    Rekrutacja do Kuriera Plemion

    Witaj strudzony wędrowcze, jeśli już tu zawitałeś to znaczy, że zainteresowało Cię ogłoszenie o możliwości dołączenia do bardzo ciekawego projektu - projektu pozwalającego na rozwijanie swojej pasji, realizowanie marzeń i przede wszystkim zgłębiania wiedzy i umiejętności o grze Plemiona! Bardzo...
  2. micfil94

    Forum- propozycje

    Witam, podczas ostatniej wizyty na forum gry Grepolis zauważyłem ciekawy podział działu Propozycje. Może i tutaj by takie coś zastosować. Stworzyć trzy działy: --> Propozycje wprowadzone --> Propozycje zaakceptowane --> Propozycje odrzucone Dzięki takiemu podziałowi łatwiej będzie wyławiać...
  3. micfil94

    Logi- podział i zastosowanie

    Otóż pojawiają się propozycje logów w różnych miejscach: forum, rezerwacji itd. Moja propozycja polega gdy wejdziemy w zakładkę plemię. Pojawia nam się jako pierwsze przegląd. Tam mamy logi z akcji dyplomatycznych, przyjęcia lub wywalenia kogoś do plemienia i kilka innych. Proponuję zatem by...
  4. micfil94

    Trzecia opcja ankiet

    Witam, chciałem zauważyć, że duża część propozycji zawiera tylko dwie odpowiedzi: (najczęściej): "Tak" i "Nie". Jest to nieraz irytujące- zdarza się, że jest nam to obojętne, a nie mamy możliwości, by zagłosować w taki sposób. Chciałbym by zawsze ankieta zawierała min. trzy odpowiedzi...
Do góry