Wyniki wyszukiwania

  1. poxop

    diablo 2 resurrected

    ktos planuje grindowac od 23 wrzesnia? zbieram ekipe plemienna!
  2. poxop

    urodziny

    urodziny obchodza tylko ludzie wydajacy kase na plemiona? ze event urodzinowy jest tylko na swiatach z kasa?
  3. poxop

    umiejetnosci

    z zadania jak plemie wykona i ma prestiz, to samo sie dodaje do "expa" po wykonaniu zadania(po uplywie czasu/w trakcie), czy trzeba to jakos wykorzystac???
  4. poxop

    pytanie / dyskusja ?

    dlaczego nie widze rundek 3 dniowych czy cos w ten desen :D? chodzi o jakas weekendowa, czy - o krolowo - 5-7 dniowe sp z predkoscia 40-50 ;D
  5. poxop

    to zart prima aprillisowy?

    Ten nowy punkt w regulaminie to żart, tak? Bo chyba nikt nie będzie mnie banował za to, ze przecinka zapomniałem, albo z powodu nie używania polskich znaków? A co z ludźmi, którzy maja zagraniczne ustawienia? To forum dyskusyjne, czy pisanie artykułów?:) Zdanie rozpoczyna się wielką literą...
  6. poxop

    Tribalwarsmasters

    juz marzec, nie bedzie tegorocznej edycji tribalwarsmasters :>? chodzi o poprzednie summer games i spring games ;d
  7. poxop

    opcja zastepstwo - wojsko.

    Mam taki pomysl :D ktory zrodzil sie w mej glowie dosc niedawno - jakies 30 sekund temu. Co by bylo gdyby wprowadzic w ustawieniach mozliwosc blokowania manewrowania wojskiem na zastepstwie? tzn. cos jak korzystanie z premki - ustawiamy, ze moze lub nie moze. W ten sam sposob ustawiamy...
  8. poxop

    poxop potrzebuje pomocy ! :D stawiam flache

    mam taki projekt w szkole ^^, od 1 lipca jest glosowanie na projekty... my wybralismy projekt o gosciu z okolicy co strzorzyl migawke szczelinowa :D "Zapomniany ojciec kina" :D glosujcie na 5 gwiazdek... http://www.eszkola-wielkopolska.pl/eszkola/projekty/liceum4-leszno/zapomniany_ojciec_kina/...
  9. poxop

    pytanie na rozruszenie ;d

    czy jak zbiore 10 graczy, troche z nimi potrenuje, to repka bedzie chetna na sparing :)? wakacje sa, to chyba czas macie :)
  10. poxop

    Dziara198922 vs poxop.

    Wioska: 26p/36p/ max do 653 ;] Limit Wojska: 16 k offa. Bez deffa gramy max 10 katasow Fake limit: łącznie można wykonać max 7 atakow Pałac: monety lub paczki Limit grubasów: 3 Nagroda za pojedynek: 200pp Przerwany pojedynek jak stracimy wiecej niz 30% offa w obronie przed noobem...
  11. poxop

    pomoc w obrebier barbarek by poxop :D

    Mam taki pomysl :) bo tam gdzie jest wylaczona pomoc jest nudno, a lubialem sobie czasem wpasc na swinie(miecze w brb), czy tez patrzec jak wpada moj sasiad :) moze tak ustawic pomoc w obrebie plemienia + barbarek :) deffowki nic nie zyskaja, a gra bedzie ciekawsza tak jak kiedys, bo...
  12. poxop

    asystent maly szczegol :)

    jak wiadomo w czasie farmienia asystentem gdy klikamy na dana literke i na danej stronie jest ta sama wioska, to nie mozna drugi raz poslac wojsko :) przyklad : 523|523 A B C 524|524 A B C 525|525 A B C 523|523 A B C gdy klikniemy na A obok 523|523, to czwarta literka A obok 523|523...
  13. poxop

    licznik by poxop

    proponuje w plemieniu zrobic licznik postow napisanych przez czlonkow plemienia :D bo zawsze mnie zastanawia ile postow na forum jest moje :D ew. jezeli programistom sie nie chce, to moga napisac top 5-10 danego plemienia :) tez bylobygit :D co wy na to :D? niby nie przydatne, ale...
Do góry