Wyniki wyszukiwania

  1. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mam challenge nie wygrac ani 1 swiata, wiec jakby apk wygrywalo, to sie kasuje :D hahahha
  2. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jakby ktos jeszcze nie napisal to gratki dla witam za akcje ;)) i ladnie wbite RA.
  3. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wkoncu kret :D
  4. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wszystko zaplanowane xD media to lykna, a naiwniacy sami beda oddawac wsie.
  5. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Piekna dyskusja, to dla kontrastu pochwale sie zyciem w celibacie botowym i brakiem darm o.o tak tez mozna grac xD
  6. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pewnie polowa beki, bo nitro ogarnia i juz 10 lat temu skrypty pisal xD Ha tfu na darmiarzy, tylko uczciwa gra!
  7. poxop

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Zabki ukryte w kartonie
  8. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dokladnie, 22 bardziej oplacalne, bo wiecej pp przeskakuje :D
  9. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Eko klepia nawet jak murek 1lvl zbijasz - cyk 30 wskakuje kilka h pozniej xD zazdro? Trzeba sie umiec ustawic :D
  10. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jako kret w apk, na ten moment musze zaprzeczyc, nic o botach jeszcze rozmawiane nie bylo. Tylko smieja sie ze snafiego.
  11. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja deff gram xD snafi mi kazal, bo mowil ze murek 15 i deffik robi robote :D Ale... Dogadamy sie!
  12. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Darmy powstaly, bo zamiast cieszyc sie gra i klikaniem wsrod znajomych (jak w Karton!), to spinacie sie kto lepszy i kto szybciej topke wbije xD polowa przejec dziwnym przypadkiem z topki zawsze ma niskie ra. Cud okolica co swiat :D Tak z ciekawosci - bylo jakies top plemie, ktore od...
  13. poxop

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    I 69 :) Screen z przed 11 lat, pamietam ten swiat, bo grajac w sycylach walczylem z P! Jakis czas, co poskutkowalo poznaniem sporej czesci p! na priwkach (Na s60 sie nie angazowalem choc zalozylem na obrzezach N.E.R.O)
  14. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Miejsce w szafce juz ogarniete, laysy wyjebalem do kosza :D
  15. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Gdzie tam, przykrywka, graj w te gre. :D
  16. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mam nadzieje, ze to nie ja xD hahahhaha
  17. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przestancie moj plan wszystkim rozpowiadac noooo.... xD zaraz mnie apk wydupczy i nici z przejecia wladzy xD
  18. poxop

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Wedlug mnie najwiekszym problemem tej gry jest... czas :) jezeli chcesz pograc dluzej niz miesiac - trzeba byc prawie non stop online. Starzy gracze copuja sobie, a nowi nie znaja tego systemu. Jak nie wchodzisz klikac w nocy - sasiad robi przewage i Cie zje. Nie sprawdzisz atakow o 5-6 rano...
  19. poxop

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    CIA nauczylo mnie, ze prawde najlatwiej przykryc fejk teoriami spiskowymi. Pytanie co jest prawda, a co nie?
  20. poxop

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Czy tylko ja czuje sie oszukany, ze nie bylo w nocy analizy w nocy?:(
Do góry