Wyniki wyszukiwania

  1. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Nie, bo ten był z Fiutra, czego nie rozumiesz pajacu, jak mam Ci to wytłumaczyć, żeby dotarło?
  2. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Tam już vaco z hejkami czeka
  3. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Na ten warzywniak, który twierdził, że znikniemy 2 tygodnie po pojawieniu się grubych? Czy na te wszystkie plemiona, które warzywniak zrekrutowal do koalicji? Proszę im nie umiejszac, bo masę zbudowali pokaźną :)
  4. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Grupowka poszła po wszystkich członach trd i sgmt, ale widać, że to warzywniak i tylko 4 osoby coś grają na FOncie
  5. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    poszedł do fryzjera w GTA i ma teraz rude afro ...
  6. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Czemu pomawiasz Vejdera o myślenie? Co Ci dają te obrzydliwe kłamstwa ? Spokojnie Zwierzaczku, na pewno nie uwierzę w to, że kiedykolwiek myślałeś ! #niewinnyłysol
  7. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    loda mu jeszcze zrób, jak jaja ma łyse jak łeb to przynajmniej nic między zębami Ci nie zostanie
  8. KoDeX@2

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Ten "wspólny" człon dodaj do vipow, może im to trochę staty poprawi
  9. KoDeX@2

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Powtarzam kolejny raz...SGMT i TRD to osobne ekipy;/ W dodatku TRD straciło jakąś wioskę na rzecz VIP i trochę się wstydzimy przyznawać do nich teraz;( Nadal też, nie wyjaśniła się sprawa pytań o zapki, gdy vipy przez kilka były coś tam na plus w dzień swojej akcji.
  10. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Coroczny zlot łysych, odklejonych kosiarzy na Litwie, nie słyszałeś o tej imprezie? XD
  11. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Chłop gra w ekipie, gdzie wypisują do do rodziny gracza na messku, z przyzwyczajenia mu się ten cyrk napisał xd Nie wynagaj od nich zbyt wiele, a najlepiej nie wymagaj nic, wtedy się przynajmniej nie rozczarujesz
  12. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Gracze TRD piszą do VIP, że jednak nie chcą tych zapek. Jacyś strasznie niezdecydowani;/ Ja to współczuję temu chłopi co od rana pisał grupowke, że TRD i SGMT przełamane, można było ten czas inaczej spożytkować xd
  13. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ja słyszałem, że TRD to już nawet o zapki do VIPow pisało,po tym przełamaniu frontu;/
  14. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Podobno za durne posty spada się rangę niżej, sprawdź jutro czy pikinierem nie jesteś
  15. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Też bym nie szanował kogoś, kto nie ma za grosz szacunku do mnie
  16. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Mogą jeszcze z miecznikami, ale to już max
  17. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Może nie byliście jego ziomkami, tylko znajomymi nickami;/
  18. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Co na to wszystko słabe VeA i Foresty? Proszę nie przynosić wstydu potężnym VIPom, nie o takie statystyki rekrutowali i podpisywali się z każdym w okolicy xd
  19. KoDeX@2

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Nowa Arkadię otwierają?
  20. KoDeX@2

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Przecież pisałem, że SGMT i TRD to bracia syjamscy, ale z oddzielnymi dupami, na wypadek jak by jeden okazał się ciepły! Na kolejnej mapce proszę nas oznaczyć oddzielnie, bo nie chcemy być łączeni z masówka, która rozbija sobie offy na potężnym VIP, a później nie wyrzuca graczy, którzy się...
Do góry