Wyniki wyszukiwania

  1. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Zrób teraz i przy okazji tak jak mówiłem, wskaż co w mojej wypowiedzi się nie zgadza XDDD
  2. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    XD? Co jest nieprawdą w tym, co napisałem? Wy tu uprawiacie propagandę, nie my. Ja jestem po to żeby dyskutować na argumenty, które właśnie @Lonsdale.. zbył tak irracjonalnie jak tylko się da, czyli niczym konkretnym :D. A co do mulciaka, to myślę, że bardzo dobrze wiesz, o czym mówię.
  3. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Z tego multikonta, tak? ;)
  4. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Olej go @Warszyc04 x Harandil. Nie ma co tracić czasu, mute i tyle. Niech sobie szczeka do pustej widowni, to takich najbardziej boli.
  5. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    XDDDDDD Wzięcie do siebie upadającego sojusznika było PO tym jak Jutro podpisało się z Wariat a Wariat z Darmą. To idiotyczne, że w 1 miesiącu gry (czy tam na początku drugiego) zrobiliście koalicję na 60-70% świata licząc Kotki i VIP bo byliście tak OBSRANI przed nami tym, że Vipy znikają po...
  6. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    To już jest niezła odklejka i wielki strach, gdy jUTRO: - jest w koalicji mającej większość świata - próbuje koniecznie skłócić tą mniejszą część No ale takie standardy plemion. Blaszki ponad zabawę i satysfakcję z gry. mam nadzieję, że skoro już z tej satysfakcji zrezygnowaliście to jeszcze...
  7. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Zapewniam cię, że nikt z TRD się nie chce dogadać z Darmą. Chociażby dlatego, że nie wystawimy ZD. W przeciwieństwie do analogicznej sytuacji obsranej koalicji z lewej strony mapy, która do ostatnich chwil walczyła o Kotki, jednocześnie podjudzając na siebie ich człony i proponując kosę...
  8. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    O, w Jutrze poszła grupówka o ataku na FO, 2 wiadomości w minutę :O
  9. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Jutrzaki i ich pierdolenie są NIE DO PODROBIENIA XDDDD
  10. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Tak, bo ja się będę o kilka osób wykłócać... hipokryzja po prostu i o to tutaj chodzi, każdy dobrze wiedział od 2msc że VIP = JUTRO, nie przeszkadzało to Jutrzakom wychodzić z budy i szczekać na TRD ;)
  11. tita5

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    @Stuknięty jednak update? Zdaje się, że wyrosła nam jeszcze większa masówka od Dramy :D
  12. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    XDDDDDDDDDDDDDDD
  13. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Odezwał się jutrzak XDDD
  14. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Mamy ten sam problem z VIP. Niestety wolą się ukrywać w 2 wojnach. Taka mentalność słabszego.
  15. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    No myślę, że jak w Jutro mają trochę doświadczenia to rozumieją, że nie na wszystko jesteśmy wstanie dać deffa. Ale spokojnie, miłego kiszenia teraz :)
  16. tita5

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Tak. TRD ma się dobrze, myślę, że Wariaty już czują dużą różnicę w organizacji obrony względem tej a poprzednich akcji w SGMT.
  17. tita5

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Znaczy no typ jest odklejony i to fakt jest, jedyne czym tu się chwali to posiadaniem kretów wszędzie. Merytorycznie rozjechany i przyłapany na manipulacji oraz braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. jUTRO = 0 % walki, 100% dyplomacji i niemoralnego traktowania sojuszników. VIP =...
  18. tita5

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Ale jutrzaków boli tyłek, że grają mając przewagę wioskową 10348 vs 7847 a nie 12370 vs 5825, to już trzeba mieć naprawdę mokro w gaciach ;) Miłego warzywienia bez frontu przez co najmniej parę miesięcy. Obsranko weszło do tego stopnia, że jesteście dogadani z każdym sąsiadem na sojusz i nie...
  19. tita5

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    To samo możesz napisać o Egidzie, która zmieniła stronę na pro-Darma (pro-największa masówa na świecie). No aaaale podwójne standardy tego nie pozwalają zrobić.
  20. tita5

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Nie Ale możesz VIP wrzucić jako Jutro, jak to wczoraj zostało przyznane.
Do góry