Wyniki wyszukiwania

  1. [js]twmap&widok kombinowany, szybkie farmienie, dynamiczna zmiana parametrów placu

    cześć, sorry jak coś pominąłem lub nie znalazłem chciałbym zapytać o skrypt czy już jest / czy może istnieć js : który umożliwi szybkie farmienie, ale uwzględni - poza obiektem kolekcją TWMap.villages także aktualne parametry wojsk (widok kombinowany) tzn czy jest już coś, co pozwoli...
  2. [Pasek] [szukam] skrypt do szybszego wybijania monet - konto bez KP

    hello, [patent na wybijanie monet- 1 przycisk] czy ktoś wie, że np. na zagranicznych 'tribal wars' jest coś takiego ? : /ciach/ jeśli tak- proszę o link. filmik mojego autorstwa, pewnie jest parę przejęzyczeń, jak tak to 'sorry!!!:D' głupio zgłaszać, jak gdzieś to już funkcjonuje
  3. [Pasek] [szukam]skrypt do szybkiej (szybszej) rekrutacji wojsk - konto bez KP

    hello, poszukuję jakiegoś gotowca - skryptu paskowego - który umożliwi szybką rekrutację wojsk na koncie bez premki pisząc 'szybsza' mam na myśli takie użytkowanie, które wymaga jedynie...klikania w jeden przycisk,tj - w wariancie 'pesymistycznym' - jeśli w każdej wiosce przewiduje się...
  4. technologie[15lvl]

    w tej chwili na światach z 3 'poziomami badań' jest tak że początkowo zbadane są technologie pikinierów&mieczników [gracz więc traci 2 miejsca] propozycja dotyczy w zasadzie jedynie zniesienia tego tak by gracz sam mógł decydować od początku jakie technologie chce mieć zbadane zapewne większość...
  5. świat "king's age"

    w grze pojawiło się bardzo dużo propozycji dotyczących końca gry ...za to było niewiele dotyczących etapu początkowego [a ten niemal od hohoho wygląda prawie tak samo...] propozycja to: -A.więcej wiosek na początku dla każdego gracza [5-10-20..], więcej niż jedna w każdym razie -B.większa...
  6. odpowiedzi /replies

    jeśli napiszecie coś w dowolnym wątku - później tematy takie są podświetlane w "Replies" chodzi o to by dodać możliwość eliminacji [niepodświetlania] tych wątków które mają ankiety w sytuacji gdy ktoś...zagłosuje w ankiecie podświetlanie myli użytkownika- bo zainteresował się jakimś wątkiem...
  7. przyciski & skrypty

    propozycja dotyczy zmian w regulaminie a konkretnie- zmian w korzystaniu ze skryptów potwierdzających pewnie działania [napad, wsparcie, ok , itp] <centrowanie na przycisku to NIE akcja!> podstawowa zasada gry plemiona- to: 1 klik- 1 akcja skrypty przenoszące przyciski- nigdy nie łamały...
  8. świat bez wiosek standardowych

    chodzi o nic innego jak wybór bonusa na początku gry tj KAŻDY gracz ma możliwość rozpoczęcia z taką wioską jaką chce [szybsze szkolenie, większa zagroda i takie tam]
  9. kasacja postów-informacja dla użytownika

    z jednej strony mi trochę przykro że zakładam taki wątek ale ... zauważyłem że mi posty wyparowały. tzn oczywiście nie wszystkie, ale parę mi już z FO zniknęło, z skoro mi to wam pewnie też nie chodzi o posty które w jakiś sposób naruszają ład i porządek- za takie są sankcje-czyli wiecie co...
  10. plemiona by wtkc [arkusze & oraz inne patenty]

    kiedyś na FO zacząłem pisać o arkuszach, tym razem nie będę już próbować niczego robić wspólnie opiszę jedynie parę dodatków które zamierzam Wam w końcu wszystkim udostępnić oraz postaram się obalić parę ..ee..mitów zacznę może od końca- część osób wie że najlepszym dodatkiem jaki...
  11. Handel, nowa opcja sprzedaży surowców

    (jeśli było, krzyknąć, poproszę o skasowanie; wątku podobnego nie znalazłem) OBECNIE: wystawiając ofertę definiujemy co chcemy sprzedać (1 surowiec) oraz co chcielibyśmy kupić (też 1 surowiec) PROPOZYCJA 1 nadal deklarujemy podczas sprzedaży co chcemy opylić (towar musi być gotowy, warunki tu...
  12. arkusze kalkulacyjne

    [bledy proceduralne usmiercily odslone pierwsza, jeszcze raz :D] watek dotyczy arkuszy plan zaklada rozwijanie nowych dodatkow [zwl. open office ] tak aby kazdy przecietny gracz mogl kontrolowac swoje konto troche inaczej niz robil to do tej pory; tzn. skrypty skryptami, a tutaj nacisk...
  13. masowa rekrutacji wojsk

    w pewnym momencie świat zaczyna wymierać i faktycznie tylko ta rekrutacja jest problemem ja zaproponowałbym opcję taką: w panelu masowej rekrutacji dodatkowa opcja polegająca na tym że : -dodaje się coś w rodzaju wioski uniwersalnej -jakaś ikonka niezwiązana z konkretną wioską -wpisuje się tak...
Do góry