Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    pisal ze wszytskimi ;D Kłamstwo
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Kłamstwo – wypowiedź zawierająca informacje niezgodne z przekonaniem o stanie faktycznym. Kłamca przekazuje informacje niezgodne z jego przekonaniem o ...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    jestem ciekaw czy zapytales ich o zdanie bo z tego co wiem wielu nie chcialo isc do whl a ta decyzja ich zmusiles:P
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    jednym slowem dales dupy;D
  5. Dzień Dobry Misiaki

    Kaktus podaj ten nick z 79 az mnie ciekawi a grupe to nie wiem jaka masz jak ja w niej widze ostatni post jaki byl to 5 luty 2022 Moze i ktos cos zalozyl innego i sie wbiles ale to nie zmienia faktu ze tego swiata nie wygrales no chyba ze na naszch plecach Ps losiu konto jest to samo tylko nick...
  6. Dzień Dobry Misiaki

    Moze i gral ale na pewno nie znami albo jakis leszcz:XD Bojar Ja wtedy jako franeksztacheta1 teraz zjarany polak nick bescenna krystian bojar chyba jas maly Rozgov radni a pozniej gralismy na 99s wiecie pod nazwa Male ale no przeciez dalej Elite bylo:D Podaj ten nick na jakim to wygrales z...
  7. Dzień Dobry Misiaki

    Jak ja z bojarem w radzie tam bylem i nie tylko i takiego nicka nie pamietam
  8. Dzień Dobry Misiaki

    79 tak samo chyba w snach kolesia nawet nie pamietam nawet takiego nicka nie bylo chyba ze w NY siedzial na szach plecach wygral i se dopisdal :XD
  9. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Dla czego nie zrobicie co jakis czas jak przy starcie 100?? grycze glosowali i sami wybierali ustawienia
  10. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Na tym 174 nie bedzie zadnej defowki bo niby po co?? i jak ona ma sie rozwinac?? za czym idzie tam najlepiej wylacznie frontowcow miec i siedziec 24h pilnowac kont:D
  11. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Czekalem tryle na swiat bez farmy to te z pp idelne ustawienia maja jedyny minus gi9elda ale i tak chyba lepiej tam jak tu Kto blokuje przejecie barb wytasratuje 1k graczy i co? Ale badziew
  12. Przywrócenie Placu

    Popieram wszystkich narzekajacych na te aktualizacje przycisk wszystkie wojska powinien wroci na swoje miejsce!!!!!!! Tak samo z wygladem mapy mam nadzieje ze nie zniknie klasyczny .!!!
  13. Światy 80 i 81 - dyskusja

    Swiat z predkoscia minimum 1,6 bez morali , kosciola , flag i odkryc cywilizacji , ale z ryckiem i lucznikami to by byl niezly swiat a tak to lipa:(
Do góry