Wyniki wyszukiwania

  1. Światy 113 i 114 - dyskusja przedstartowa

    Siemanko, czy jakaś ogarnięta ekipa rusza na 113? Może jacyś znajomi? Jeśli tak to proszę o kontakt na PW.
  2. BratFranek

    Jak się tutaj znalazłeś?
  3. Powiadomienie o nadchodzących atakach - nowej generacji.

    Ooo tak, dobry pomysł, szczególnie wzmianka o administracji mnie rozbawiła, bo trzeba przyznać, że plemiona staczają się w kierunku: płacisz - wygrywasz. Chcesz szybciej budować, rekrutować, farmić, budować automatycznie i wiele więcej to zapłać za każdą czynność z 50PP - przewaga gwarantowana...
  4. Masowe wypraszanie graczy.

    Również na nie, mogłoby to tylko pomóc jakby wkradziono się na konto admina itp, bo za jednym zamachem by w 20 sekund wywalił całe plemię.
  5. Poprawka - ataki w bonus

    O ile w początkowej fazie gry nie robi to wielkiej różnicy, bo wysyłasz np 5 ataków, o tyle w późniejszym czasie, gdy wysyłane jest paręset offów od każdego gracza to słabe oznaczenie to problem. Trzeba wtedy sprawdzać dokładnie 500 ataków czy nie idzie w bonus, a od tego są usprawnienia w grze...
  6. Poprawka - ataki w bonus

    Witajcie. Nie znalazłem takiego tematu, jeśli był to przepraszam. :) Po ostatniej nowej wersji (bodajże) zmieniło się pokazywanie, że atak wejdzie w bonus nocny. Kiedyś czerwone cyferki były w takim wypadku i widoczne ostrzeżenie. Łatwo teraz o pomyłkę i wysłanie ataków w bonus. Dlatego mój...
  7. Ile pyszności w miseczce? ;)

    52 raczki, 29 orzeszków czyli łącznie 81
  8. Ikona wsparcia na mapie

    Pomysł w porządku, przyda się :) Tak
  9. symulator

    Świetny pomysł mirinda. Przy ostatniej akcji chciałem zobaczyć ile moje bunkry wytrzymają, ale skończyło się na pamięciowym oszacowaniu, bo dużo czasu takie coś by zajęło ;/ Także ja jestem za :) przydatne :)
  10. licznik by poxop

    Niech będzie tak, ale myślałem też nad opcją "nie wime" :cool:
  11. Zastepstwa

    Myślę, że dobry pomysł ze względu na wiadomości. Przy pełnionej przeze mnie funkcji nie lubię jak zastępca zajrzy w wiadomości i czyta rozmowy dyplomatyczne, tajne pakty itd. Szczególnie zastępca spoza rady :P Tylko martwi mnie jedno. Że ludzie dający wisielce zaznaczą np, że nie można wglądu...
  12. Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    Nie lepiej dostać publicznie na forum? Same plusy. Mniej będą musieli pisać, bo nie do każdego z osobna :)
  13. Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    My po prostu chcemy odpowiedzi, nic więcej. Dokładnej odpowiedzi na pytania które nas trapią;)
  14. Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    Ta, ale nie odpowiedziałeś co wtedy gdy: Kolejna sprawa co jak kupię PP - wiadomo 5k. Mam chętnych na 2k, a 3 k czeka. Powiedzmy 1k dla siebie biorę i 2k zostaje. Nikt nie chce, nagle po np 2 miesiącach ktoś na forum pisze, że chce kupić PP (też ban za to pewnie?) i sprzedaję mu PP. Support...
  15. Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    wtkc a kiedy przelew w myśl nowych reguł uznaje się za sprzedaż, kiedy za zrzutkę, a kiedy za ofiarę (darowiznę)? Bo jakoś w przepisach niezbyt dobrze to widać :) Jak mamy przeprowadzić zrzutki, które są dozwolone bez obawy o bana, gdy napiszę na forum cokolwiek o nich? Wiadomo, że zawsze...
  16. Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    Ponawiam pytanie. A co jeśli handlarz jest znajomym? Czy jak kupię 200PP od niego to uznajemy to jako zrzutkę (płacę znajomemu, za PP które kupił w końcu i parę innych osób też, więc de facto to zbiórka). Przepisy są po to by je egzekwować, ale nie róbcie tak, że zakaz kupowania ze źródeł innych...
  17. Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    W ogóle w tej całej zmianie jest tyle nieścisłości, że można to praktycznie dowolnie interpretować. Na moje pytania nadal nie dostałem odpowiedzi.
  18. Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    A ja mam parę pytań. PP które są sprzedawane na allegro są po tak niskiej cenie, bo kupując 5000 pp wychodzi około 9 zł (może mniej) za 200pp. Większość handlarzy kupiła PP jak były jakieś święta. Wtedy dawali 1/3 więcej czy coś takiego było. I dlatego sprzedając po 8zł mają zysk, ba nawet po 7...
  19. Forum--->Archiwum

    Tak, ale bez kasacji po miesiącu.
  20. "Szukajka" na forum

    Nie tyle, gdy śpią, lecz gdy plemię ma archiwum i gra powiedzmy 2 lata to na prawdę tam setki tematów są i jak odnaleźć coś co nas interesuje/jest potrzebne itd. Strata po prostu paru godzin, by przejrzeć wszystko. A tak samo "wyszuka"
Do góry