Wyniki wyszukiwania

  1. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    dzień dobry czy ktoś skróci sytuacje na świecie ?
  2. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Oto ja, joteska, władca plemienia GIEŁDA, obrońca tajemnic rynku Punktów Premium, a to jest Karol, mój wierny przyjaciel. Cudowna, tajemnicza moc została mi dana w dniu, kiedy wziąłem do ręki moją czarodziejską myszkę i rzekłem: Na potęgę Punktów Premium! Tragarzu przybywaj! Wszystkich...
  3. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dlatego trzeba grać w stefanach tu przynajmniej połowa graczy ma wyjebane na to co pisze rada, grają dla siebie i z ich strony żadna kosa nie wleci bo nawet nie znają dyplomacji, a o poleceniach od rady nie wspomnę że nie wykonują. Ale są w Stefanach bo Stefańska miłość do ich wiosek ich...
  4. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Limit kos stefańskich na ten miesiąc został dawno wyczerpany (najpierw zapoznajcie się z ustawieniami tego świata -kosy stefana: 3 max na miesiąc, btw sami na to głosowaliście w ankiecie @kmic ).
  5. JoteSKa

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    @Stuknięty - ty jesteś nasz i tylko nasz, nie dawaj się ponieść na inne światy. Gdyby Kolumb miał więcej kartografów to byśmy mieli więcej Ameryk. Niech sobie inne światy znajdą swoich mapkowiczów.
  6. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    @Adchar1 poziom się nie zmienił, nie ma tylko przerywników odklejeńca Niech się dzieci bawią na forum skoro w grze nie potrafią
  7. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Bo lubi na mokro
  8. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    To już staje sie nudne, Stefany już dawno nie sprzedali nikomu kosy, na kose od Stefanów trzeba sobie zasłużyć
  9. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Poleciales blacksnowszczyzną
  10. JoteSKa

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    ehhh... spadłem na 5 miejsce :(
  11. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ja czekam na obiecaną analizę graczy co byli za kasacją. W koncu obiecał a że jest honorowy to czekam.
  12. JoteSKa

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Ale to piszesz o jednym dniu, a ten świat trwa dłużej
  13. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ale kogo obchodzą inne światy Uczepił się pajac 2 czy 3 światów i się pruje do Kanara albo Sylwana. Tu jest s190 i tu się żyje tym światem a nie historią powtarzaną od x postów jednego tego samego. I jeszcze jest kłamcą - miało go nie być 4 dni ale widać że jego życie to forum. Pisze o innych...
  14. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Polecam lot z Radomia, w czerwcu mają tanie loty do Sosnowca
  15. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dlatego szacunek dla graczy co grają na jednym nicku, nawet jeśli coś odwalili to grają dalej. To tak jakby w piaskownicy Tomuś zbił Piotrusia i szybko pobiegł do urzędu zmienić imię na Romuś. To i tak nic nie zmieni bo Piotruś dalej płacze.
  16. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Niby czym? Wpisami na forum? Co ci po tych postach, uprawianiem pseudo-znawstwa polityki plemion, ich historii i co się w danym plemieniu dzieje. Wejdz do gry i pokonaj ich grą - wtedy ich zniszczysz geniuszu strategii.
  17. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jedynie kim jesteś to tylko najbardziej odklejonym forumowiczem. Przebiłeś wszystkich, nawet siebie. Czekać tylko aż Watykan uzna Cię za świętego, będziesz mógł wtedy sprzedawać swoje grzyby jako relikwie wędrując z twoją piękną żoną po Polsce. santo subito il nostro comico
  18. JoteSKa

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Najbliższe imieniny Stefana będą 12 czerwca, czyli za 5 dni. Najczęściej są obchodzone 2 września. Stefan może świętować aż 24 razy w roku. Najpopularniejszym patronem jest św. Stefan I (wspomnienie: 2 września). Także tego ... Wszystko jest zapisane w kalendarzu. Zgadujcie dalej czy święto...
  19. JoteSKa

    Lord pipa i jego XMAS

    Jak się bije barby ? Jest na to jakaś specjalna jednostka w koszarach ?
  20. JoteSKa

    Plemiona totalnej kompromitacji.

    Kurcze, też grałem w p! Na szczęście teraz gram w plemieniu które codziennie otwiera mi nowe możliwości rozwoju.
Do góry