Wyniki wyszukiwania

  1. ToCiSięPrzyda

    Special 25- dyskusja przedstartowa

    @Lateralis Ja się nie znam, ale wydaje mi się, że terminologia nie ma tutaj żadnego znaczenia. Możecie w supporcie uważać tego speciala za ważnego, ale nic to nie da, jeżeli społeczność nie uzna, że warto na nim grać. Taki właśnie z wami jest problem, w sytuacji gdy możecie coś na tym zyskać (w...
  2. ToCiSięPrzyda

    Special 25- dyskusja przedstartowa

    dlaczego support decyduje się na oficjalne info z ustawieniami dotyczącymi speciala 3 tygodnie przed jego rozpoczęciem, a na podobny ruch nie zdecydował się w przypadku świata jubileuszowego (150) jak i classica?
  3. ToCiSięPrzyda

    światy bez giełdy premium od 170

    Cześć, Chciałbym zaproponować zmiany, tak aby zwykłe światy po 168 (170, 172 itd) miały podobne ustawienia co na classicu/150 w kwestii rozmieszczania graczy na mapie: -wstępne logowanie byłoby włączone i tylko tak zorganizowana grupa osób będąc w jednym plemieniu mogłaby mieć pewność co do...
  4. ToCiSięPrzyda

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    Na takich światach jak 164 czy 166 miejsce dla ekip i tak się znajdzie. Wystarczy, że ktoś zbierze ludzi i zaloguje się od razu po starcie serwera (tak zrobiły np. Schaby właśnie na 164). Wtedy taka ekipa i tak może mieć darmy, bo świat początkowo będzie mały, dopiero po jakimś czasie zrobi się...
  5. ToCiSięPrzyda

    Światy 163 i 164 - dyskusja przedstartowa

    164 to będzie raj dla oszustów. Ekipy, jeżeli będą chciały to i tak znajdą sposób na to, aby znajdować się blisko siebie. A zwykli gracze, będą żyć w niewiedzy, myśląc, że grają na bandę randomów :D
  6. ToCiSięPrzyda

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Zaktualizowana lista na dzień 21 stycznia 17:11: Liczba graczy, którzy zalogowali się na wstępnym logowaniu: 8982 (+1836 graczy w mniej więcej 49 godzin) Z wygranymi światami: Załoga Brzuchatych Pingwinków - wygrany św. 140 Nieobliczalni - wygrany św. 60 Całe życie z Wariatami - wygrany św...
  7. ToCiSięPrzyda

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Mi się wydaje, że będzie około 13k graczy.
  8. ToCiSięPrzyda

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Zaktualizowana lista na dzień 19 stycznia 16:21: Liczba graczy, którzy zalogowali się na wstępnym logowaniu: 7146 Z wygranymi światami: Załoga Brzuchatych Pingwinków - wygrany św. 140 Nieobliczalni - wygrany św. 60 Całe życie z Wariatami - wygrany św. 106, 122, 126, 136 (domykają)...
  9. ToCiSięPrzyda

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Zaktualizowana lista na dzień 17 stycznia 17:57: Z wygranymi światami: Załoga Brzuchatych Pingwinków - wygrany św. 140 Nieobliczalni - wygrany św. 60 Całe życie z Wariatami - wygrany św. 106, 122, 126, 136 (domykają) Niszczyciele - wygrany św. 132 Hańba (?) (Skromnie, Sarin) - wygrany św. 101...
  10. ToCiSięPrzyda

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Zrobiłem mały research i obecnie na wstępnym logowaniu można zauważyć takie ekipy jak(**): Z wygranymi światami: Załoga Brzuchatych Pingwinków - wygrany św. 140 Nieobliczalni - wygrany św. 60 Całe życie z Wariatami - wygrany św. 106, 122, 126 Niszczyciele - wygrany św. 132 Hańba (?) (Skromnie...
  11. ToCiSięPrzyda

    Nowy świat

    Na 120 też tak mówili :D Plemiona z maksymalną liczbą członków - 40, i koniec końców wszyscy po 10 członów mieli :D
  12. ToCiSięPrzyda

    Światy 127 i 128 - dyskusja przedstartowa

    Chętnie się dołączę, wraz z grupką znajomych do jakieś ekipy na świecie 128 (żeby pograć rekreacyjnie, dla ppków), jeżeli ktoś jest zainteresowany naszymi usługami, to proszę o kontakt pw.
  13. ToCiSięPrzyda

    Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

    Zbiórka na wstępnym logowaniu na świecie 125 nie była dobrym pomysłem.. Teraz do mnie piszą czy im nie zrobimy darem za nic.. Sam fakt tego że chcą żebyśmy im zrobili darmy mnie rozwala, ale jeszcze bardziej mnie rozwaliło to, jak ktoś pisze: 'zróbcie nam darmy bo i tak tutaj nie gracie' i to...
  14. ToCiSięPrzyda

    Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

    Czy jest tutaj jakiś ekspert od światów premium? :D Wiadomo kto wystartuje na św126?
  15. ToCiSięPrzyda

    Wstępne logowanie

    Też mam pytania o wstępne logowanie, więc pozwolę sobie w tym samym temacie je zadawać ;) 1. Załóżmy że gracz x dołącza do mojego plemienia na wstępnym logowania bez otrzymania zaproszenia na świat czy wywali go gdzieś daleko od nas, czy gra bierze pod uwagę ustawienie całego plemienia w tym...
  16. ToCiSięPrzyda

    Światy 121 i 122 - dyskusja przedstartowa

    Raczej komend, czyli gracze na tym serwerze nie będą mogli udostępniać swoich działań innym graczom (przykład: załóżmy masz akcje i wszyscy deklarują atak o tej i o tej godzinie, i dzięki komendom możesz sprawdzić czy naprawdę je wysłali, a tutaj nie będziesz mógł tego zrobić) Ps. Jakby ktoś...
  17. ToCiSięPrzyda

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Kolejność chyba już ustalona :> Nie mieli sobie równych ;d 1 MiM 660.779 660.779 5 132.156 64 10.325 ==================================================== 2 GKS 21.135 21.135 3 7.045 8 2.642 3 GOFR 18.431 18.431 5 3.686 11 1.676 4 Pain! 12.398 12.398 5 2.480 7 1.771
  18. ToCiSięPrzyda

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Nudna ta runda ;d Bo z jeden strony albo spiner albo Makap : >
Do góry