Wyniki wyszukiwania

  1. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ale impreza w speed juhuuu<tanczy><tanczy>
  2. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Może mirek sprowokował założyciela do rozwiązania 3D xD? jakąś łapówkę mu wrzucił. Może powinniśmy mu dziękować jest ukrytym bohaterem.
  3. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    a sorry. To może Mirek jakaś granica gdzie te WYGI się zaczynają?
  4. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Szacun za pokonanie 3D i QoN XDDDDDDDDDDD Szykuj już wymówkę dlaczego w ciągu miesiąca WYGI dalej tracą po 50-100 wiosek na akcji.
  5. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ważne że są jakieś akcje, coś się dzieje, nie ważne co. od WYG nie ma co się spodziewać akcji. Co lepsi gracze będą zmuszeni odbijać na akcjach SPEED co przekłada się na brak grubych na froncie. Jedynie jakieś burzenie mogą nam zaoferować.
  6. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Może źle to też ująłem, bo nie można winić w 100% osoby która rozpisywała. Ogólny brak komend na froncie, brak wysyłki niektórych grubych składnia ku temu że akcja była słaba.
  7. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie napisałem że SPEED jest zajebiste. Wręcz przeciwnie, ująłem że akcja była słabo rozpisana. Bardziej poniżyłem WYGI że taka akcja wystarczyła żeby przejąć taką ilość wiosek. Jeżeli WYGI czegoś nie zrobią(nie mam pojęcia co by mogli zrobić skoro 80% to zrekrutowani gracze) SPEED się po nich...
  8. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Trzeba było nie przyjmować kogo wlezie to by nie było z tym problemów XD
  9. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ktoś serio myśli że na WYGI potrzebny jakiś bot XD? Akcja rozpisana bardzo średnio, ale to w zupełności wystarczyło żeby zrobić +/- 60 wiosek na WYGach. Następna akcja pewnie będzie 100+ wiosek od WYG.
  10. PanDa?

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    535
  11. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ktoś ma ostatnio też problemy z apką? przy dogrywaniu ataków klikasz atak i kółeczko ładowania kręci się do 10 sekund. To jak wleci atak jest losowe XD Jakieś aktualizacje były? Jakieś zmiany? bo mam ochotę ją wypi%@#dolić...
  12. PanDa?

    Mapa frontów

    Kumple prawie jak Polska na mapie
  13. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    WYGI proszę, obiecajcie że nie padniecie na jedną akcje :((
  14. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Prędzej się świat skończy niż blokada wejdzie
  15. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ostatnio tak miałem jak dogrywałem antykliny. Jest to samo co na innych światach. Atak wysłany pierwszy ma pierwszeństwo.
  16. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Brak argumentów. Pajac wraca do bycia pajacem.
  17. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie grałem na 186.
  18. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wygrywasz bezdyskusyjnie xD? Jesteś zwykłym pajacem z którego ludzie się śmieją i biją brawo jak w cyrku. Zwykła małpa w ZOO z której można się pośmiać. W niczym nie wygrywasz ale myśl tak dalej jeżeli przynosi Ci to szczęście i radość.
  19. PanDa?

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Nie nazywaj mojego przyjaciela darmą. Myślisz że byłbym na tyle głupi by wstawiać w profil znajomego, który jest moja darmą lub multi kontem XD? Znajomy jest wpisany w profil by nikt inny go nie atakował, ponieważ w SPEED znajdują się osoby tylko ze wstępnego. Poco miałbym go dawać do profilu...
  20. PanDa?

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    ej bo morale
Do góry