Wyniki wyszukiwania

  1. Zarezerwowana wioska

    Przecież jasno napisałeś. ;>;>;> (ON) zarezerwuje wioske i (JA) ją zaatakuję =/= (ON) zarezerwuje wioske i (ON) ją zaatakuje
  2. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    40 <piwo>
  3. Ciekawy temat z francuskiego forum - świat międzynarodowy

    Ubywa im powoli tej dekady ( ͡° ͜ʖ ͡°) ~10-15k graczy na świat (nawet jeśli połowa to mulciaki), wciąż wystarcza, żeby się kasa zgadzała
  4. Ciekawy temat z francuskiego forum - świat międzynarodowy

    Dodać flagi krajów i rankingi narodowe na *.net chyba mogą, a wrzucić jakieś pw do graczy, to już powinna być tylko formalność... + wybór języka wewnątrz gry to jest kwestia wzięcia paru plików i dodania w menu opcji wyboru, przecież rdzeń i tak jest cały po angielsku
  5. Nowa aplikacja Plemiona Android + aktualizacje

    Mam tylko nadzieję, że pomyśleli o wygodniejszym zarządzaniu np. raportami, kiedy leży ich 200+
  6. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    ====2===== Jeszcze nie spotkałem się z niszczycielami, ale wypowiedzieli nam teraz wojnę, to zaraz zobaczymy jak długo wytrzymają <cfaniak>
  7. Opcja przeglądania raportów

    Bez konta premium też można wyświetlać tak raporty. W ustawieniach też nie znalazłem nic z tym związanego. Nie wiem czemu to u ciebie nie działa, ale na pewno nie potrzebujesz do tego konta premium.
  8. Ciekawy temat z francuskiego forum - świat międzynarodowy

    Zawsze możecie pomyśleć o osobnym regulaminie międzynarodowym i spiąć to wszystko tak, żeby się zgadzało :) Dla ogromnego świata byłbym w stanie się poświęcić i podpasować się pod regulamin ;)
Do góry